Puk v brance, to bylo super, radoval se třinecký hrdina Balej

Byl to šťastný gól. Ale ohromně důležitý. Po střele třineckého Jozefa Baleje si bruslí puk srazil do sítě vítkovický Michal Barinka. Čas byl 63:45. "Vytáhl jsem puk zpoza branky a snažil se rychle vystřelit," popisoval rozhodující moment Balej. "Když jsem viděl puk za brankovou čárou, tak to bylo super."

Vezír

vážení,já si myslím,

ze by páni Balej zde, nebo Moravec ve Sportu měli být raději s takovými komentáři hodně zdrženlivý,protože buď jsou tak naivní,nebo si z nás opravdu dělají prdel. Na zápase jsem byl, ostatní ho mohli vidět v televizi a opravdu nechyběla ze strany Vítek obrovská snaha,ale byla to snaha, netrefit branku,protože a teď se Třinečtí neurazte,vaše hra byla děsná a odpovědět na námi vstřelenou branku, by jste asi nedokázali.Vlastní branka mně dává hodně zapravdu.Jediný hráč,který snesl měřítko byl Vojtek v brance,který kdyby chytal v nějakém mužstvu blíže Prahy, byl dávno v reprezentaci,bohužel je z Třince. My diváci jsem po deseti minutách pochopili, že dnes jsme svědky divadla,na druhou stranu,bližší košile jako kabát a Třinec je nám milejší než Budějky,takže jsme byli po zápase spokojení všichni.Budějovice se stejně zachrání a alespoň některým funkcionářům dojde,že i fanoušci mohou mít  v případě trenéra pravdu.

0/0
20.2.2009 21:09

amadis von gallien

jen pro zajimavost

Prectete si, co se delo na vcerejsim zapase 1.ligy mezi Vrchlabim a HK!

0/0
20.2.2009 11:45

Andreo

Vitkovice, kamarádi!

Kdyř už Třinec nebyl schopen dát gól sám, tak holt museli Vítkovice. Prostě CHACHAR podržel CHACHARA. Měla by se tím zabývat disciplinárka a oba vyhodit ze soutěžě. /PS nejsem fanoušek Budějek!

0/0
20.2.2009 11:04

Stuntman Mike

Re: Vitkovice, kamarádi!

No o obratu Budějek si myslím taky svoje (Liberec například vystřídá po 1. třetině gólmana 8-o:-))