Diskuze

Karlovarští vyhráli v Litvínově už první zápas. Rozhodl nájezd Melenovského

Hokejisté Karlových Varů zvítězili v Litvínově 3:2 po nájezdech a ve čtvrtfinálové sérii play-off se ujali vedení 1:0 na zápasy. Mužem zápasu je hostující útočník Marek Melenovský, který proměnil hned dva samostatné nájezdy. Domácí od třetí třetiny postrádali zraněného kapitána Roberta Reichela.

Naprostá paráda

Pěkný, útočný hokej, radost pohledět. vary byly celkově lepší, takže zasloužená výhra, i když dělaly vzadu chyby jako amatéři. Naštěstí se litvínovští nebyli schopni trefit z metru do brány. Nicméně nevím, proč bylo nutné dělat ze zápasu drama. Za stavu 2:0 to bylo zelené peklo, pár tutovek a pak si nechat dát gól z nulového úhlu...;-O Naštěstí zbytek zápasu Mensator odchytal fenomenálně. R^

0 0
možnosti
JS

Sykáček

3. 3. 2009 0:34
zaslouzena vyhra

zaslouzena vyhra Varu , za stavu 0:2 to meli rozhodnout a nemuseli se nervovat vprodlouzeni R^

Závěrem

musím uznat, že nevyhrál lepší, ale šťastnější, aneb že jsme si to projeli sami ;-€ A doufám, že zítra přestane Jenáček s ostřelováním stropu, bo se akorát odlupuje barva a sviní to led :-P

0 0
možnosti
WP

Wes Parmalee

2. 3. 2009 20:45
Re: Závěrem

V tomhle s tebou nesouhlasím! Myslím si, že vyhrál lepší.

Nicméně je pravda, že už bych to neřešil. Zítra uvidíme...

0 0
možnosti
WP

2. 3. 2009 20:40
!

Zítra dáme na 2:0 a ve Varech to ukončíme - musíme šetřit síly na kvalitnější soupeře!

0 0
možnosti
KMOR2

2. 3. 2009 20:41
Re: !

Myslím, že tak jako tak budete pro ostatní snadné sousto, vloni jste hráli o dost líp :-P

0 0
možnosti
KMOR2

2. 3. 2009 20:39
...

A nějak jsem už vloni nepobral, proč se hraje v PO prodloužení 4 na 4 a jedou se jen 3 nájezdy. Sice se nehraje 5 minut ale 10, avšak tato koncovka je nedůstojná té 60-ti minutové dřiny. Ale co bych nechtěl...

...

Po nájezdech??? Snad v prodloužení, ne???

Z naší strany...

zahrál dobře Tráva, Rindoš, Branda, občas měl světlejší okamžik V. Hubl a Lukeš a pak dlouho nic. Trochu málo na PO, ne, pane trenér? A beci? Polstrovaná kuřata by tam udělala větší službu. Jinak brankář J.Hubl, ten byl dneska o parník nad všema.