Omsk dělí od postupu jedna výhra, třetí duel s Ufou rozhodl Klepiš

Hokejisté Avangardu Omsku vyhráli ve třetím osmifinálovém duelu KHL nad Ufou 3:2 po prodloužení a v sérii hrané na tři vítězství vedou 2:1. V prodloužení rozhodl český útočník Jakub Klepiš, v normální hrací době skóroval i Jaromír Jágr.

Re: Vysilani

Dávají to na www.sportbox.ru. Jinak odkazy prakticky na všechny zajímavý zápasy ve všech možných sportech najdeš na www.myp2p.eu

0/0
4.3.2009 16:53

H. Mlet

0/0
4.3.2009 16:54

blade

muzes zkusit i justin tv,tam dej sport a nejdes to tam.....:-)

Jágr - super výkon

Koukal jsem na celý zápas a dneska hrál Jarda opravdu super, místy si tam dělal u nich v obranným pásmu co chtěl jak jsme u něj byli zvyklý dřív a už v první třetině mohl dát tak dva góly. Vypadá to, že se zase dostává do svojí formy...

0/0
4.3.2009 16:36

PepekVyskoc007

Re: Jágr - super výkon

to neni az takove prekvapeni. V PO se vetsinou hodne ukazoval i v NYR.

0/0
4.3.2009 16:46

resp. prekvapeni spis je, ze si davaji Ufu R^

0/0
4.3.2009 16:47

Sportsman

...pro mě je teď překvapení, že JJ má statistiku jen 1+0, protože kromě gólu přihrál na ten rozhodující gól Klepiše v prodloužení taky on..., ale možná počítají s tím, že těch bodíků dá během play off ještě spoustu, takže ho ta jedna přihrávka nevytrhne...:-)

0/0

Mr. Skin

Zas tak super výkon se mi to nezdál, bylo málo šancí, ani Jarda jich moc neměl a kromě šťastného gólu brankáře moc neohrožoval. Po tom vyrovnání 5 vteřin před koncem jsem Omsku vůbec nevěřil, vypadali že jsou po totálním KO - a ejhle, ani na nájezdy nedošlo.

0/0
4.3.2009 16:49

Sportsman

...tak jasně, že už odehrál i lepší zápasy, ale minimálně v první třetině hrál podle mě opravdu hodně dobře...