Hokejisté Pardubic díky drtivému úvodu srovnali sérii s Plzní

Ve druhém čtvrtfinálovém utkání play-off domácí Pardubice narozdíl od prvního zápasu nepřipustily drama. O svém vítězství 3:1 rozhodly už na začátku 1. třetiny. Během deseti minut vedly o dva góly. Rozhodujucí branku vstřelil útočník Starý.

Krell

...

Byl jsem na hokeji, hokej paradni, bylo videt, ze uz Pce chytly zapasovy tempo, vcera to bylo jak studenej motor, kterymu se nechce pracovat.

Rozhodci - nevim na co se stezuje, ze zacatku meli presilovky jen Plzenaci, pak zas my... na obou stranach nic moc.

Unavenost - je videt, ze to na Plzen zacina dolehat i kdyz jsem myslel, ze evidentni by to bylo az v dalsich kolech PO.

V Plzni to bude tezky, ale celkove mame tym lepsi a to zrejme rozhodne. Kazdopadne letosniho mistra vidim Spartu :-/

0/0
5.3.2009 23:22

maso18

Re: ...

Připujuju se s gratulací, včera super atmosféra. Jenom připomínka k těm rozhodčím. To, že jsme my i pardubický hráli přibližně stejně přesilovek ho neomlouvá z těch chyb co předved. A upozorňuju, že na obě strany. Ne nadarmo jsme vašemu kotli zatleskali, když jste kandovali Šír je čů*ák ;-D

0/0
6.3.2009 10:37

Tesik

fajn diskuse

Teda čumím jak objektivní a férový fanoušci Plzně tu dnes jsou. Myšleno zcela vážně! Gratulace soupeři po prohraném utkání v tak hojném počtu se jen tak nevidí.. R^ Já sám sem Pardubák a doufal jsem ve srovnání, což se stalo. Je fakt, že první třetina byla strhující a rozhodla. Dál se uvidí. Do neděle spousta času a Plzeňáci se můžou dát do kupy a odpočinout si... což si ale samozřejmě nepřeju..:-)

rozhodčí

Co to pískalo za joudu? Jako fanoušek Pardubic jsem z výsledkem spokojen, ale nechápu tu parodii na rozhodčího. Pro objektivitu uvedu nesmysl v nepospěch Plzně: při rovnocené šarvátce před brankou se vylučuje stejně na obou stranách a ne jen jeden (pokud tam není bezmozek typu Dudy). Proč vyloučil jen Plzeňáka fakt nechápu. Byly tam i kraviny v neprospěch Pardubic, ale to by zas tady začal předvádět  obvyklou písníčku nějaký Sparťan (rozuměj dělnický dement - volič sociální demokracie/komunistů) o ubrečenosti Pardubic.

0/0
5.3.2009 22:38

vsez(a)nálek

Re: rozhodčí

Naprosto souhlasim R^  nechapu za co tam vyloucil jenom Dvorku :-/ A jinak rozhodci :-©

0/0
5.3.2009 22:40

Many46

aha, tak zmýlená neplatí, můj příspěvek výše již neplatí, poslali jsme ho ve stejnou dobu...;-D;-D;-D;-(

0/0
5.3.2009 22:41

Many46

jsem Sparťan, volič ODS(bohužel lepší pravicovou stranu nemáme), ale s tou ubrečeností jsi se trefil R^R^R^

0/0

0/0
5.3.2009 22:51

Tesik

Je to tak..sledoval jsem na stadionu a pan Šír se opravdu dneska moc nepředvedl.. Rv

0/0
5.3.2009 22:44

jiricek19

Však tam taky bylo rozhodčího jenom půl (Jeřábek). Šír to není rozhodčí, ale sprostý slovo.

0/0
6.3.2009 9:00

Englaw

Chábera to snad dneska střelil

Ty první dva góly, to by chytil i ožralej junior... Ono co taky čekat od gólmana, kterej Plzni nepatří a ani neví, kde vlastně bude příští sezónu chytat... To se prostě nedá, chybí mu zcela motivace, mužstvo tím trpí... Jinak, na druhou stranu, Pardubicím stejně stačí uhlídat první lajnu, protože ty ostatní góla nedaj, i kdyby se hrálo tři dny v kuse... :-/

0/0
5.3.2009 22:09

Re: Chábera to snad dneska střelil

Co to pises za kdakoviny? Vcera nam vychytal vitezstvi a ty tady na nej kydas hnuj :-© A to co tvrdis v prvni vete ;-D Jdi do (Y)

1:1 po dvou zápasech v Pardubicích?

To není tak špatný, spíš mi připadá, že už na to Plzeň nebude mít fyzicky. Připadali mi všichni nějací malátní.:-/

0/0
5.3.2009 21:02

Frank_Baron

pane pisálku...

Obránce Lojek...ne útočník(ale to je jen detail)

0/0
5.3.2009 20:54

Martin HSJ

Dneska už sme nestačili fyzicky

klika, že jsme první utkání vyhráli jinak by už bylo asi rozhodnuto.

0/0
5.3.2009 20:53

aarghot

hm

kdyby nemeli pardubice tak dlouhou pauzu, tak by pravdepodobne vedly 2:0 - stejne tak i slavia

0/0

Arthur B.

1:1 - berééém :)

Gratulace Pardubkám. R^ Myslim, že ještě předevčírem bysme stav 1:1 na zápasy brali všema deseti takže spokojenost. Jen škoda gólu hned po snížení....

0/0
5.3.2009 20:26

Plzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen

Gratulace do Pardubic R^ Ikdyz bylo videt ze jak ve 2. tak ve 3. tretine umime hrat dobre aktivne a vytvorit si sance R^ Skoda ze po snizeni jsme dostali hned gola na 3:1 nebyt toho tak to mohlo byt jeste hodne zajimavy.

Nevadi 1:1 po zapasech venku je dobra vychozi pozice , doufam ze doma 2x vyhrajeme a vklidu se vratime do Pardubic R^

PLZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN VR^

0/0
5.3.2009 20:16

klincek

Idnes

Holt dát dva góly v první třetině, tomu se říká, že někdo někoho "vydrtil"...

Zajímalo by mě, co by pan "redaktor" napsal, kdyby se Pardubice opovážily vést v první třetině 3:0, nebo dokonce 4:0...ach jo....opět ukázka investigativní žurnalistiky dle Idnes Rv

0/0
5.3.2009 19:58

Don_Alex

Re: Idnes

během první třetiny dali tři góly, to není tak běžný, napsali to klasicky bulvarovsky, nic necekanyho. To jen ty se tu projevujes jak imbecil....

Re: Idnes

Takovyhle fanousky miluju. Resit takovyhle bejkarny, to uz je moc. Ale neboj v Pardubicich jsou taky takovyhle fanatici, kteri treba nemuzou rozdejchat, kdyz Zaruba vyhlasi tymem kola Slavii a ne Pardubice.

0/0
5.3.2009 20:43

srny

Re: Idnes

první třetinu se hrálo jen na jednu bránu... to tím redaktor myslel. Ono to není jen o gólech.