Nemůžeme Slavii pokaždé válcovat, řekl brankář Chábera

Ve tváři plzeňského brankáře Jana Chábery se zračilo zklamání. Aby ne, vždyť Západočeši vedli ve druhém semifinále play-off na Slavii 3:1 a směřovali k druhému vítězství. Pak však přišlo zlomových 99 vteřin na přelomu druhé a třetí třetiny, během kterých Pražané skóre třemi góly otočili.

kokr57

SLAVIA nejlepší je....

hraje v nejlepší Aréně, zrovinka jako fotbalová SLAVIA, je to nejstarší hokejový mančaft u nás a za poslední dobu cca 15let jen 2xchyběla v play off, zato 4x hrála finále a 2x vyhrála Extraligu, navíc hrála i LM, a propos vyhrála někdy plzeň titul nebo co???To nas**re, chápu. Ale Straka nebo Vlasák jsou borci, tak nebulte, pívo máte taky slušný,i fotbal.;-D

Fuj

To byl hnus co pánove rozhodčí předváděli. Tak jednostranný zápas jsem dlouho neviděl, nojo sešívaná lůza včerejší zápas nezvládla, tak dnes Růžička a jeho propražský svaz nic neponechali náhodě :-©(Y)Rv

Re: Fuj

myslis ty tri presilovky plzne ve treti tretine v rade? Slavie ma zrejme smysl pro drama, tak to vosefovala... Ale pro jistotu si vezmi neco na hlavu, jak pise kolega, tvuj prispevek pusobi dost psychopaticky8-o

0/0
22.3.2009 10:52

Humor

Klidek Honziku

sesivani zebraci si dnes vybrali stesti na deset let dopredu....

0/0
21.3.2009 21:05

tuleniksobe

Re: Klidek Honziku

Proč sešívaný žebráci?

Prostě jste nás včera přejeli a zcela zaslouženě vyhráli. Dneska jsme zase vyhráli my, přestože jsme pořádně začali hrát až v poslední třetina. Tak klídek, je zbytečný kohokoli urížet, vždyť je to jenom sport a jsme na začátku série.

Humor

dyt ja tywoe nikoho neurazim:-) tim zebractvim myslim neuveritelnou kliku pri vetsine dnesnich golu slavie...a souhlasim, serie bude nejspis jest:-Pe hooooodne dlouha

0/0
21.3.2009 21:43

zapalik

Kdybychom měli vážně kliku, jedete domů minimálně 10:5. Co nám tam všechno včera nespadlo :-©