Hudler gólem pomohl Detroitu k postupu, Carolina vyřadila Boston

Poslední dva sedmé zápasy 2. kola play-off hokejové NHL rozhodly o složení dvojic pro finále jednotlivých konferencí. V cestě za obhajobou Stanley Cupu dál kráčí Detroit, který na domácím ledě i díky trefě Jiřího Hudlera udolal Anaheim v poměru 4:3. Překvapením pro změnu skončila série mezi Bostonem a Carolinou. Postup totiž slaví Hurricanes po trefě Scotta Walkera ze závěru prvního prodloužení.

..*.. Mc Donald ..*..

Ani taktika simulování (naštěstí) Kačerům...

...nevyšla R^ To byla ostuda, co předváděl hráč Selanne ... Několikrát simuloval, plakal u rozhodčích... Hanba mu :-©

0/0
15.5.2009 16:45

DET-ANA = Pekné drama s dobrým koncem !!!

Opětovně rozhodčí ovlivňovali hru 8-o:-©, za stavu 3:1 v 37minutě skoro zlomil krosčekem přes záda detroitského Jirky Hudlera obránce Qoqot Pronger, který ho tímto faulem poslal na vlastního brankáře, namísto toho však vyloučili Hudlera za interference brankáře... Následně namísto přesilovky Detroitu, či hře 4 na 4 pak ANA snížil v této smyšlené přesilovce na 2:3...

P.S. Kdyby někdo náhodou neměl doma kabelovku, ale chtěl sledovat on-line přenos na inetu, tak zde jsem koukal dneska na 7. zápas

Re: Detroit neni tak silnej jako loni

Taky nečekám, že to bude jako s Cloumbusem, ale Detroit si to pohlídá. Kačeny byly otravné, ale indiani ani tučňáci nemají šanci. Detroit obhájí.

Někdo určo přiveze Pohár

pozitivni je že jeden Čech v léte priveze pohar.... bude to opet Hudy??[>-]!

0/0
15.5.2009 8:16

R.Jan.

Re: Někdo určo přiveze Pohár

Přiveze, ale kdyby to byl Sýkora, tak to bude možná bez jedinýho zápasu v SC, kdyby to byl Kaberle, tak s několika minutami v SC a jen s málem zápasů v NHL. To raděj ať je to někdo platnější a nejlíp Havlát, který ještě SC nevyhrál. Ale v Detroitu by to zas bylo dobrý pro Slováky a Švédy, kterých je tam víc než Kanaďanů. Ale to je teorie, ať vyhraje lepší, nejlíp Blackhawks! R^

cyco

clovece, mrkni aspon na statistiky, nez neco napises. takze jen pro doplneni informaci, Sykora - 6 zapasu. Kaberle - 4. kdybys aspon precet statistiky vcerejsich zapasu, tak vis, ze Kaberle mel asistenci.

pořádný zápasy

Naštěstí nebylo všechno tak nudný jako Tučňáci vs. Caps v 7. zápase. Carolina mě štve, blbej gól, sakra. A co chybělo, aby to rozhodl Krejčí, tohle fakt mrzí, hlavně když lepší tým vypadl. Teď jde jen o to, aby západ vypráskal východ, a nejlíp ať to udělá Chicago. R^

0/0
15.5.2009 7:24

Angi

Co k tomu říct?

Poloviční (ne)spokojenot. Díky postupu Detroitu budu mít jistě komu fandit ve finále. A díky nepostupu Bruins mne východní konference přestala pro tuhle sezónu zajímat.

0/0
15.5.2009 7:18

R.Jan.

Re: Co k tomu říct?

Během 2. třetiny to vypadalo ještě hůř, když kačeři na chvíli srovnali.

0/0
15.5.2009 7:20

Angi

Vím, ale naštěstí to Cleary protlačil a golman si betonem posunul koutouč za čáru. O detroit jsem se ani moc nebálR^

0/0
15.5.2009 7:25

Tom Hagen

Oni fakt srovnali? Já jsem to po dlouhé nevyužité přesilovce pěti proti třem zhruba v polovině druhé třetiny za stavu 2:0 vypnul a řekl jsem si, když nesnížili teď, nesníží už nikdy. To jsou tedy dobří, že je to nesrazilo a ještě vyrovnali.