Kometa v letní přípravě pořád nezná prohru

Hokejová Kometa stále marně hledá přemožitele. Včera měla k prvnímu letnímu zakopnutí nejblíž, v Prostějově ale nakonec přetlačila Zlín 4:3 v prodloužení. Brňané tak v pátém zápase oslavili pátou výhru, ta včerejší navíc vylepšila jejich postavení v Tipsport Cupu.

Oponent Olínů

ve vitkovicich nebyly penize? ze se prohralo?

Tak dlouho se exhibuje o tom jak skvely tym neprohrava az se prohraje. V ostrave nebyly penize, nic se nekoupilo, tak se prohralo hold no!

1rybizek1

HC KOMETA ZNOJEMSTI ORLI BRNO=DNO HOKEJE !

0/0
12.8.2009 22:40

Stinky Johnny

Re: HC KOMETA ZNOJEMSTI ORLI BRNO=DNO HOKEJE !

Mentálně retardovaní lidé jsou šťastní a ty jsi nejšťastnější člověk na světě. Co tě tak žere, to máš tak malé přirození ?

0/0
13.8.2009 7:43

Hrochomut

To jsem asi viděl jiný zápas..

Že byla Kometa první dvě třetiny jasně lepší??? prvních deset minut prakticky nevystřelili na branku, do tempa je dostaly až trošku podivné přesilovky, gól na 2:1 byl haluzný vlastňák - sečteno a podtrženo, první třetina vyrovnaná, druhá mírně lepší Brno a ve třetí jasně lepší Zlín.. v prodloužení tlak Zlína a gól z protiútoku.. čili vyrovnaný zápas, rozhodně ne Kometa jasně lepší..

0/0
12.8.2009 13:00

Oponent Jarynů

Re: To jsem asi viděl jiný zápas..

Hele,hele,asi s tebou také nebudu souhlasit.Když dal Hamrlík tu krásnou branku co jsi jiného čekal?Ale postupně šli nahoru a pokud budeš tvrdit,že jim rozhodčí připískával,jak to nenápadně píšeš,tak jsi trošku out. Já viděl do poloviny  druhé lepší Brno,potom už se cítili na koni a ve třetí jasně lepší Zlín,Kometa se nemohla dostat do tempa.V prodloužení hokejovější Zlín.Celkově lepší Brno,ale určitě ne jasně,to s Tebou souhlasím.