Diskuze

Hokejisté porazili Švédsko. Jsou blízko vítězství v Českých hrách

Česká hokejová reprezentace díky skvělé druhé třetině porazila v karlovarské nové areně Švédsko vysoko 5:2. Rozdílový gól vstřelil útočník Jiří Hudler ve 34. minutě. V tabulce Českých her mají domácí plný počet šesti bodů.
AK

Adalbert_Kolínský

6. 9. 2009 11:17
eht

tyhle přípravný turnaje kde startuje do zblbnutí neustále to samé kvarteto zemí ,někoho zajímají??

0 0
možnosti
M

Monty25

6. 9. 2009 10:12
Výborný hokej

Se Švédskem to byl parádní zápas, jen tak dál kluci! R^ Takhle blízko k vítězství na turnaji EHT už jsme dlouho nebyli. Dnes musíme proti Rusům vydolovat aspoň bod a je to v kapse. Jestli si dobře vzpomínám, tak poslední turnaj EHT, který jsme vyhráli, byl tehdejší Baltica Cup v roce 2002 a to už je pořádně dlouho. Ale každá série musí jednou skončit... ČEŠI DO TOHO!!!:-)[>-]