Jen jsme koukali, přiznal kladenský navrátilec Kaberle

Jako herec, který se dlouho a pečlivě připravoval na svůj výstup. Když však přišla jeho chvíle, při příchodu na pódium zavrávoral a pořádně si natloukl. Trapas. Tak nějak se musí cítit kladenští hokejisté, kteří při vstupu do nové extraligové sezony zakopli už o její práh – po první třetině prohrávali doma s Karlovými Vary 0:3.

BedlamW

hmm

Obranna hra obou bratru Kaberleovych je spatna. Franta kvuli tomu uz nedostal zadnou nabidku z NHL a mlady v Torontu to nahrazuje svou utocnou aktivitou a rozehravkou, kterou ma slusne urovni. Ale kdyz se Toronto dostane pod tlak v obranne tretine, tak nevi kam ma skocit. Jeste ze tam ma boku Kubinu, ktery to hasi.

0/0
11.9.2009 9:44

zhulená mánička

jooo těmhle salátům...

...měli dát vetší nářez ale chápu,že za stavu 3-0 došlo asi k jistému uspokojení a tak kladno ještě pustili do hry,nicméně vedení pohlídali takže konec dobrý,všecko dobré...EnergieR^

0/0
10.9.2009 17:31

Zverokruh

ehm

No nevim nevim Varaci. Ja na tom hokeji vcera byl a nebyt tech prvnich 12ti minut kdy Kladno jeste bylo porad v kabine, tak nemela energie sanci. Dalsich 40 minut bylo VYRAZNE lepsi kladno a jen stesti(dve tycky) a jeden uzasnej zakrok Mensatora zachanili Varum vyhru........Magor Skuhravy se zase hadat i s uklizeckama. Ten vzdycky pobavi. Hokej se naucil na Kladne a zmagoril ve Varech ;-D