Červenka oslnil extraligu. Kde až se zastaví hvězda mladého slávisty?

Tři zápasy = osm kanadských bodů (4+4). Taková je vizitka slávistického útočníka Romana Červenky, jedné z největších hvězd hokejové extraligy. Kdyby lídr produktivity pokračoval tímhle tempem, zastavil by se na konci základní části na 138 bodech.

emilliano

Včera to bylo famózní

Když jsem viděl včerejší Červenkův výkon a nádherné góly jen jsem zíral. Škoda, že nehraje za Kometu;-D

0/0
14.9.2009 18:15

pajan.ross

červus je opravdu vyjímka

moc hezky se na jeho herní styl kouká ale o to víc je smutný že nikdo jiný zatím neviniká(s těch mladších) takovým to způsobem a to je škoda ...každopádně je to zatím jen za tři kola a to je málo na takovéto soudy i když je vidět že je prostě o třídu lepší něž zbytek uvidíme co dál já osobně mu to moc přeji at se mu daří a hlavně at ho nikdo moc zle nesundá nefér z ledu ...

0/0
14.9.2009 15:52

herbiraff

uvidíme

Tak idnes už po 3 kolech dělá závěry jako by byla jasnovidec. Červenka prostě využil začátku ligy, kdy se všichni okoukávají. udržet dřív Červenku a Bednáře byl problem. Hlídal se jeden, druhý utekl. Ale ted stačí hrát  jen na něj a Slavia je v háji. Prozatím byl snad u 90 procent golu Slavie. Dokážete si představit, až ho týmy spacifikují?. Nikdy není dobré, když je tým závislý na jednom hráči - podobně jako např. Plzeň na Strakovi.

0/0
14.9.2009 15:45

pajan.ross

Re: uvidíme

přesně ted jsem to psal ...ale pokud si viděl utkání s litvínovem(vím úroven druhý ligy-v podstate na slavii jen bránil) tak na cervuse docela hráli (osobka asi ne ale chvilkama to tak vypadalo) a stejne neuhlídali

0/0
14.9.2009 15:59

chemizator1

Re: uvidíme

He, na tom zápase jsem byl a nepřipadalo mi, že bysme nějak moc bránili. Měli jsme až do konce 2. třetiny víc šancí a rychleji jsme bruslili, tak se uklidni. Měli jste štěstí, že jsme tam vypálili takový hrubý chyby. Jinak to skončilo 0:2 nebo 1:3.

0/0
14.9.2009 16:43

pajan.ross

Re: uvidíme

Ty že jsi byl na tom zápase to asi byls na jinym nebo ses furt občerstvoval pivkem s klobásou co...kecale...jedinný co vám šlo bylo bránění modrý a dejme tomu že ještě dvě přesilovky 5na3 a to bylo naprosto všechno jinak jen za první třetinu jsme měli 16 střel na hubla tak nemel nesmysly a jestli chceš napíšu ti poměr střel za celej zápas

0/0
14.9.2009 17:20

chemizator1

Re: uvidíme

Tak na tom zápase jsem bohužel byl a skoro až jsem se bál, jak tam bylo málo lidí a nehokejová atmosféra... ale to je jiná věc. Nepoživatelný klobásy jsem u vás letos naštěstí neměl. Ale k samotnému zápasu. Poměr střel Slavie nebyl znatelně větší. Ve druhé třetině a druhé části třetiny první jsme měli dokonce i víc vyložených šancí.

0/0
14.9.2009 21:48

novot

Škoda

Ano, je to pravda oslnil. Škoda,že už dlouho nebude. Půjde do světa a my fanoušci budeme čekat na to,až se zase objeví nějaký další mimořádný talent. Ale mezitím budeme mít šanci čumět na poslance v oranžové barvě. Pokud mu to Jyrka povolí.