Útočníci Brendl a Hudler se v KHL blýskli dvěma góly

Dva čeští útočníci dnes zaznamenali v Kontinentální hokejové lize po dvou brankách. Pavel Brendl pomohl k výhře Nižného Novgorodu 4:1 nad Čerepovcem, góly Jiřího Hudlera přispěly k vysokému vítězství Dynama v moskevském derby se Spartakem 5:1.

KOMON

pro redakci:Hudler nevyhrál loni Stanley cup!

byl je účastníkem finále,výhrál ho předloni(jestli ho teda nevyhrál loni ten Weindhandl,ale to by byl špatně nadpis :-D

Svěřenci českého trenéra Miloše Říhy byli v derby prakticky od začátku pozadu. V osmé minutě proměnil Švéd Weinhandl trestné střílení a po Hudlerově prvním gólu v přesilovce vedlo Dynamo v 38. minutě už 3:0. V třetí třetině se loňský vítěz Stanley Cupu trefil ještě jednou.

.....předloňský loňský vítěz a loňský finalista Stanley Cupu.....? asi moc dlouhý,né?