Hokejisté Litvínova během pěti minut otočili zápas s Boleslaví

V minulém zápase Mladá Boleslav nedala gól 65 minut. V předehrávce 21. kola hokejové extraligy proti Litvínovu vedla po 10 minutách už 3:0. Jenže ani to domácím nestačilo. Hosté v polovině zápasu otočili během pěti minut na 4:3. Na konečných 5:3 do prázdné brány upravil František Lukeš.

tajda

pěkné

je fajn, že už konečně někdo klukům z Litvínova vysvětlil, že se to ani za stavu 0:3 nebalí. On je ten Guma na střídačce ještě větší hecíř než býval na ledě.

To se má Parlament v létě na co těšit ;-D;-D;-D

0/0
30.10.2009 12:31

Jay--

Re: pěkné

Ani mi to nepřipomínej.Ten Jirka mě s tímhle fakt štve,je hloupej (v dobrým slova smyslu),takhle se dávat dohromady zrovna s Paroubkem.Navíc dává lidem co ho nemají rádi další záminku k rejpání a mě to vždycky štve když to v těch diskusích čtu,lidi to dost přehání.Je to jen člověk,co se dá dělat.

Chezaaaa

Tak se mi to líbí....Klucí bojovali, do vanoc jsme na postupovych pozicich do PO. R^V

0/0
30.10.2009 8:57

majklos

že by Litvínov opravdu šel do play off ? :)

to se přijdu podívat :) na studený zimák,frontu na pivo a tlačenici u jednoho turniketu :) ale doufám že taky na slušný hokej :)

Re: podvodem se dostala MBOL do ligy,

Klídek, nebo tě takhle lehce po půlnoci trefí šlak a další diskuze na netu by byly ochuzeny o zajímavé poznatky :-P;-D

skvěle Cheza

... Bolce nemůžu zapomenout jak se "v duchu fair play" chovali při rozhodujícím zápase o postup do ligy k fanouškům Brna,  ...3xfuj a hanba:-)

0/0
29.10.2009 22:31

Hugo.72

Re: skvěle Cheza

Ježiš co to sem taháš, ty ichtyle! jednak to nebyl rozhodující zápas o postup do ligy, ale  do finále první ligy. A už o tom nebaví psát ani komeťáky a teď po dvou letech s tím bude vopruzovat fanoušek Litvínova? No ty máš fakt dost....

0/0
29.10.2009 22:47

MichaelWRC

Trapáku. I když jsme si to dneska prohráli sami, tak tahat jsem zrovna tohle...8-oRv

0/0
30.10.2009 0:20

MichaelWRC

*sem

0/0

John.Abruzzi

Rika fanda tymu, ktery si musel extraligu koupit, jinak by se tam nikdy nedostal.;-D:-P

0/0
30.10.2009 10:16

assur-ubalit

chezicka

hezky splhame v tabulce, a i vykony se lepsej, hlavne obrana... este neco udelat s tim vylucovanim.. do play-off z max. 6tyho mista!!! oleeR^

0/0
29.10.2009 21:02

Jay--

Re: chezicka

Jj,obrana se lepší a hlavně Kája Pilař hraje skvěle.Trošku jsem se bál jak na tom po té delší absenci a několika rozporuplných sezonách bude,ale je to nakonec víc než dobrý,takže posila jako hrom.R^