Hokejisté Liberce zničili Kladno osmi góly ve druhé třetině

Málo vídanou věc předvedli v předehrávce 23. kola extraligy hokejisté Liberce. Po nudné bezbrankové první třetině nasázeli Kladnu osm branek. První a poslední trefu dělilo pouze 15 minut a 19 sekund. Hosté se nevzpamatovali, ale aspoň čestný úspěch zaznamenal Horna.

xychteen

Vzhledem k tomu...

...že jsem na Kladno chodil v době, kdy udělalo 5 titulů za 6 let (mimo jiné tam tehdy vedly Vítkovice po první třetině 3:0 a nakonec prohrály 9:3), tak se v současnosti kombinaci slov "hokej" a "Kladno" radši vyhnu...

...a asi se začnu věnovat gorodkám nebo jinýmu atraktivnímu sportu ;-€

0/0
13.11.2009 19:50

dunato

super

Blahopřeju k drtivému vítězství. Naprostá paráda. Škoda jenom toho blbýho gólu na konci. Mistr Pinc by si nulu zasloužil ;).

Nemocnej???

Ja nevím co vás tak pobavilo, že to není klub, kterýmu fandíte vy??

Já osobně Kladnu nefandím, ale rozhodně nemám radost, když klub s takovou historií, takovým množstvím skvělých hráčů světové úrovně, dopadá kvůli nedostatku peněz takhle....Rozhodně tu vidím spoustu jiných adeptů.

Černý

VEN! - a novýho trenéra. Do tý doby tam nejdu.

0/0
12.11.2009 23:11

Re: Černý

Já bych i šel, ale mám fobii od té doby, co Ross z Přátel schytal pukem mezi oči. Když se mám bavit, nechci být součásti hry.;-)

0/0
13.11.2009 0:13

Rajot

Re: Černý

Vážení diváci, doporučujeme v průběhu zápasu sledovat hru, předejdete tím případnému zranění.

0/0
13.11.2009 7:31

jahodove_ticho

co to jako je?

to nemůže být normální, ani na nějaký druholigový úrovni...

0/0
12.11.2009 21:59

Gakon

8 gólů v třetině

Jestli se nepletu tak Vítkovice daly 8 gólů v první třetině Budějovicím (cca 10-12 roků zpět)

0/0
12.11.2009 21:25

artaxerxes

Re: 8 gólů v třetině

Myslím, že máš recht, byl to asi první zápas co jsem byl ve Vítkách na hokeji a s kamarádem jsme téměř umírali smíchy s Rudy Suchánka - jednou jeli na něj 2 Vítkovičáci a on si toho nevšiml a odjel na střídačku. Myslím, že to nakonec skončilo 9:3. (Jako Havířovák je moc nemusím a na začátku jsem paradoval jejich hymnu - ...dostanou deset a nedají žádnou... No a nakonec se jim málel podařilo těch deset dát a musím uznat, že v té době hráli krásný hokej)

0/0
12.11.2009 22:38

chassis hunter

Na tom hokeji jsem byl...Pred zapasem jsme se dohadovali jestli Vitkovice "daji" 100 golu(mely 94) a hle,po prvni tretine to bylo 8:1,celkove to skoncilo 10:4...A to tenkrat chytal za Budejky Eda Turek...:):):)