Třinečtí hokejisté se proti Liberci předháněli, kdo dá hezčí gól

Šest minut a jedna vteřina. Tolik času potřebovali hokejoví Oceláři Třinec, aby v utkání s Libercem otočili stav z 0:1 na 4:1. Třinečtí v úterním 34. kole extraligy zvítězili 5:4. "Rozhodující byla druhá třetina, to jsme dávali góly," uvedl třinecký trenér Břetislav Kopřiva. "První část hry ale byla neurovnaná, nemohli jsme překonat obranu soupeře, hodně puků nám uteklo."

a4xy03

...

Ne že bych to chtěl nějak zlehčovat, ale...

Koukněte, v jaké slepené sestavě Tygři hráli. Polovina útoku jsou hráči, kteří hrají 1.ligu v Benátkách. Myslím, že v takový výsledek nikdo moc nevěřil. I když z toho nejsou body, tak klobouk dolů. Jen tak dál hoši, držím palce!!!

Ve fotbale všichni brečí, že mají nemocné hráče a chtějí pořád odkládat. Tady je vidět, že i se slepenou sestavou se dá hrát a není přitom potřeba brečet. Sice to je víc o boji než o kráse, ale jde to...