Dokázal jsem se vrátit, to je hlavní, konstatoval brankář Hnilička

Víc než rok čekal, aby se mohl postavit do extraligové branky. A Milan Hnilička to dokázal a uspěl. V brněnské hale Rondo nastoupil v dresu Slavie a pustil jen dva góly. Smůla byla, že jeho spoluhráči se trefili jen jednou. Kometa porazila Pražany 2:1.

moiazza

Přísloví.

Někde jsem slyšel, že jedná vlaštovka jaro nedělá. Jestli se úspěšně vrátil, si řekneme za pár týdnu. ;-)

0/0
24.12.2009 17:04

jiricek19

Re: Přísloví.

Přesně tak. Octovej Zdenda taky v prvním zápase za Slavii zachytal a ve druhým mazal na začátku druhý třetiny po čtvrtým kusu z brány. :-P

0/0
24.12.2009 19:39

Milan_Seliga

Milan je zpátky :)

Milan Hnilička se vrátil ve stejné formě v jaké si ho pamatuje z působení v lize a reprezentaci, nejistá díra které čirou náhodou propadne o gól víc než soupeři :)

0/0
24.12.2009 12:31

jakub117

Re: Milan je zpátky :)

Možná,že Milan je golman,který občas pustí nějaký lacinější gól,ale i přesto si myslím že patřil a možná ještě i bude patřit k jedněm z nejlepších českých brankářů poslední doby...Zrovna nedávno jsem se díval na cestu našich hokejistů za zlatým hattrickem na MS v Hannoveru.Nebýt tam Hniličky,asi těžko bychom dosáhli takového úspěchu.Takže všechna čest a hodně štěstí,Milan je totiž taky obrovský sympaťák.R^[>-]

0/0
24.12.2009 13:07

Jirka11

Přesně tak, co si pamatuju, tak na MS chytal vždycky velmi dobře...tehdy jsem ho měl hodně rád a vždycky jsem byl rád, když na MS chytal..

0/0
24.12.2009 13:12

sisihul

Ano, sympatak pro media a nas nejprecenovanejsi brankar poslednich let, mame a vzdy jsme meli spoustu mnohem lepsich brankaru....v brne opravdu nechytal spatne, i kdyz obe inkasovane branky nejspis "mohl mit"....kazdopadne preju hodne stesti Hnildo.

Hnilička včera moc jistě nepůsobil...

..akce před prvním gólem začala po jeho chybné rozehrávce hokejkou a u obou gólů mohl zasáhnout lépe, což sympaticky přiznal. Nevím, proč ho vyhlásili nejlepším hráčem Slavie, když měl jen 24 zákroků. Jinak mu návrat samozřejmě přeju, ale musím říct, že včera byla opravdu radost dívat se po celejch 60 minut na výkon Komety. Ať to vydrží a snad to 13.místo urveme R^ Jinak všem pěkný svátky !