Český mistr prohrál na Spenglerově poháru i s německým Mannheimem

Hokejisté Karlových Varů prohráli i svůj třetí zápas na Spenglerově poháru v Davosu, když dnes podlehli Mannheimu 1:2 po samostatných nájezdech. Energie sice vedla od 13. minuty po trefě slovenského útočníka Žigmunda Pálffyho v přesilové hře, ale 28 sekund před koncem třetí třetiny vyrovnal Mario Scalzo a v šesté sérii rozstřelu rozhodl Justin Papineau.

PPJtm

ARRRGH

Pane Vaněk, bravo. Ještě, že jste pošetřili hráče a nepustili je na EURO HOCKEY TOUR. Fakt je teď parádně vidět, jak vám to pomohlo. Všichni totálně nabuzený, s chutí do hokeje. Jenom to pověstné ŠTĚSTÍČKO se od vás odvrací, prostě smůla. RvRvRv

0/0
29.12.2009 9:13

NCay

Po skvělé Kanadě,

která mimochodem dneska rozstřílela Davos 6:2, to bylo zápas od zápasu horší a horší, fakt nechápu. Ten Mannheim byl na úrovni Komety Brno a oni to projedou. Kromě prvního zápasu hráli jak lemry absolutně bez zájmu.