Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Hokejová Boleslav vyloučena nebude, zaplatí však 3 miliony. A Plzeň 300 tisíc

Hokejová Boleslav bouři přežila, z extraligy vyloučena nebude. Klub však musí za nesrovnalosti v prohlášení o dluzích zaplatit pokutu 3 miliony korun. Valná hromada Asociace profesionálních klubů také udělila penále 300 tisíc korun Plzni za výroky hráčů, které podle šéfů soutěže znevažují dobré jméno extraligy.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Clifford

ke kontumaci

jestli platila nová pravidla, tak je přece musela projednat a odhlasovat APK? takže kluby musely vědět, že se pravidla změnila a 11 ze 14 to taky zvládlo. takže chyba klubů... ale ty pokuty za vyjádření vlastního názoru (navíc bez nadávek). ne nadarmo se říká moudřejší ustoupí a v tomto případě se Šulc zachoval jako hlupák.

0/0
16.12.2010 0:36

racik123

znevazeni ligy?

Panove by dobre jmeno extraligy mohli znevazit pouze za predpokladu, ze by dobre jmeno mela. To bohuzel i diky lidem jako Sulc a Jech pravda neni. Nemeli by spis tuto pokutu platit oni?

0/0
15.12.2010 12:35

vasapro

kdo znevazuje

jmeno ligy jsou hlavne bafunari v cele s panem Sulcem :-/ ... proboha to si kluby nechaji od svych zamestnancu sr*t na hlavu 8-o

0/0
15.12.2010 12:03

mikaz

Držte hubu a krok

nebo poletíte z exraligy. A jestli se Vám to nelíbí, vždycky si na Vás něco najdem. Takový je postoj pana Šulce. Silně to zavání košťálovským mafiánstvím z kopané. Mám jediné řešení. A´t sekluby na Šulcovu extraligu vy..... a založí si novou a lepší soutěž s jasnými pravidly,kde se nebudou muset klepat,žejim někdoomlátí ohlavu to cose ještě včera považovalo za normální,jenom proto, že ukázali na cizí bordel. Doufám, že panu Šulcovi ukážou fanoušcijasně co si o něm myslí na každém stadionukde se ukáže.

0/0
14.12.2010 21:08

trbnjy

Re: Držte hubu a krok

Už jsem to psal níže: kluby jsou APK a APK je Šulc. To není Šulcova extraliga. On je v podstatě zaměstnanec všech klubů. Pokud by jim tedy nevyhovoval není nic jednoduššího než ho jeho funkce na valné hromadě zbavit. Stejné je to i s Jechem. Nebo-li mi z toho vychází, že pokud tam oba zůstávají (a ani jsem neslyšel žádné hlasy z klubů žádající jejich odchod), tak to jejich konání vyhovuje. Lidi nadávají na tyhle dva, ale proč jim tedy valná hromada APK nezatne tipec, když konají tak blbě a "nikdo" s nimi nesouhlasí?

0/0
15.12.2010 7:48

pettyo

Re: Držte hubu a krok

Zjisti si prosím co je to APK a jak funguje.

0/0
15.12.2010 10:30

Mira4

Nápadně to připomíná

hanobení spojeneckého státu (CCCP), znevažování vedoucí úlohy KSČ a jejích představitelů,... - ti soudruzi už se jinak myslet nenaučí :-(((Rv

0/0
14.12.2010 20:16

Pavel1970

Vlasák nemohl znevážit dobré jméno Extraligy...

... protože ta dobré jméno už nějakou dobu nemá. Vlasák je naopak ozdobou Extraligy a pokud se to jejímu vedení nelíbí, měl by to tu zabalit a jít hrát do ciziny.

 Rozhodně by neměl platit žádnou pokutu. Řek jen svůj názor a nežijem už snad v komunismu aby za to byl trestán.

0/0
14.12.2010 19:56

Garion.

Oficiální stanovisko APK

Tak jsem si přečetl ofic.vyjádření představenstva APK a je mi z toho divně. Oni jsou fakt přesvědčeni, že na jejich straně je fakt vše v naprostém pořádku. V druhém odstavci jasně deklarují, že jedinými viníky jsou kluby a obviňují představitele Plzně, že se snaží svými výroky v médiích ovlivňovat veřejnost a že tito představitelé odmítají veřejně přiznat zodpovědnost. Tak to už je moc. Byl jsem svědkem několika vystoupení a vyjádření plzeňského klubu a vím, že nikdo z nich neodmítá svou vinu. Naopak již od prvního týdne téhle kauzy přiznávají, že administrativně pochybili. V tomhle bodě představenstvo APK lže. Zároveň APK plně odmítá jakýkoliv podíl viny. Jak si tedy vysvětlilt, že se na to přišlo vlastně náhodou? To na APK vládne takový pořádek?

0/0
14.12.2010 12:58

naférovku

Re: Oficiální stanovisko APK

Oficální stanovisko APK v tuhle chvíli nemělo vůbec ragovat na odvolání Plzně a Boleslavi, mělo být vztaženo pouze k řešení dluhů Boleslavi, tím sebejistí pánové Jech a Šulc dali definitivní k.o. čistotě odvolacího procesu .

Tímto stanoviskem jste v očích sportovní veřejnosti neposíli, ba naopak, z APK jste udělali hejno hlasujících kašparů .........

0/0
14.12.2010 14:54

naférovku

Nestranná APK

Ze stanoviska APK na hokej.cz je jasné, že jednoznačným viníkem jsou jen a jen kluby a hráči Vlasák se Strakou... Je mi z toho na zvracení, odvolání nemůže projít, tahle banda kolem Jecha, Šulce a šedé eminence Krále nikdy svůj podíl na tomhle nepřiznají ! Pokuta 300.000,-Kč je nehorázná, ve srovnání s Hašanem, který mu chtěl dát deku .... Dejte to Plzeňáci k soudu, jiná cesta není  !

0/0
14.12.2010 12:17

pettyo

Re: Nestranná APK

Odvolací komise: Mojmír Šatava, Martin Urban, Vladimír Šubrt, Zdeněk Haber a Bohumil Kožela. Rozhodovat o odvolání budou první tři.

0/0
14.12.2010 12:20

naférovku

Re: Nestranná APK

Král přes Urbana zmákne hlasující část komise, bez ohledu na názory Habera a Kožela, a tím obhájí stanovisko ČSLH ....  Celá kauza je dobře načasovaná ...

0/0
14.12.2010 12:37

pettyo

Re: Nestranná APK

Král je šéfem ČSLH, tedy organizace která by měla podle mnohých extraligu řídit místo APK. Já spíš reagoval na Jecha a Šulce, kteří toho mají s odvolací komisí pramálo společného.

0/0
14.12.2010 15:01

freecoolinek

Hmmm... 20 let po revoluci...

a oni se ti hráči takhle dovoluji...  takhle kritizovat čisteho Jecha s jeho Synercem...;-D

být Plzní a Bolkou tak bych se soudil a soudil... páč s touto bandou idiotů (APK) stejně nehnou...:-/ a tento ročník je už stejně v p....

0/0
14.12.2010 11:13

trbnjy

A co bude dál?

Tresty za projevení názoru považuji za naprosto úchylné, ale na zaráží mě, že je kolem toho hromada řečí, když je tento trest uplatněn v praxi a nikdo přitom nevolá po změně těchto pravidel na zasedání APK např. mezi sezónami. Zrovna tak je bodový odpočet všemi "slušnými a normálními" fanoušky házen na Šulce kvůli pražským S+S, ale já pořád nechápu, proč zástupci ostatních klubů tedy nesvolají volební valnou hromadu a nezvolí si tam jiné - lepší vedení. I s Jechovým Libercem by pražáci měli maximálně tři hlasy, takže by neměli mít problém konečně vedení APK pročistit. A nebo ten názor jednotlivých klubů není tak jednoznačný? Pak by mě ovšem zajímalo, proč asi? Nevidí to manažeři se svými informacemi jinak než fanoušci? Vždyť pokud vím, tak na poslední volební hromadě APK byli Šulc s Jechem zvoleni poměrně jasným poměrem...

0/0
14.12.2010 10:47

Garion.

Re: A co bude dál?

No, je tady celkem reálnej scénář: Odvolací komise potvrdí tresty pro PL, MB a KL a Plzeň to dá k soudu. Policie nasadí odposlechy a pak se snad dozvíme, kdo je na koho napojen. Já bych s tím spiknutím S+S nestrašil, mně samotnýmu to ohánění se tímto spojením přijde směšným. Ale nitky od pana Šulce někam povedou a mě by zajímalo kam. A že je v tom zřejmě zataženo více klubů je právě z toho tebou řečeného patrné. Já jsem pro píchnutí do vosího hnízda a ozdravnej řez.

0/0
14.12.2010 11:03

trbnjy

Re: A co bude dál?

Pokud je to opravdu jeden velkej komplot, tak se dle mého názoru nezjistí nic. A pokud si jenom pár týpků honí trika opojeni svojí rádobymocí, tak by nemělo být nic jednoduššího než je jejich funkcí zbavit. Jenže pro to není podle mne vůle většiny. Což může mít různé důvody, jakože třeba Šulc drží za kou.le Jecha, ten Břízu, Bříza Kometu, Kometa Třinec, ten zas Vítkovice s Pardubicema, který zase točej s Libercem a Litvínovem atd. a všichni se bojí Růžičky. A proto dělají z vnějšího pohledu naprosto iracionální kroky, který jdou proti hokeji a táhnou ho do kytek. A nebo je to všechno prostější: prostě si všichni odsouhlasili nějaká pravidla a většina je pro jejich striktní dodržování, protože je nelze během sezóny měnit a Šulc s Jechem jsou blbci především proto, že za ostatní chodí s kůží na trh a vypadají tak, že si vše vymýšlí vlastně sami proti vůli ostatních... Já nevím jak to je, ale nevšimnul jsem si, že by někdo další kromě potrestaných nějak vehementně protestoval.

0/0
14.12.2010 12:12

Garion.

Re: A co bude dál?

Hele, Terebo, jakej tedy na to máš názor ty? Nepochopil jsem z toho, jestli se přikláníš na jednu či druhou stranu nebo máš nějakou svou třetí...

0/0
14.12.2010 12:43

trbnjy

Re: A co bude dál?

Jde právě o to, že já nevím, co si o tom myslet. Jak už jsem psal na začátku: pokuty za nějaký vyjádření po zápase (pokud je to v mezích slušnosti) považuji za naprostou zhovadilost a pokud jde o odečty bodů, tak si myslím, že jsou neúměrným trestem ve vztahu k provinění (které je dle mého názoru nezpochybnitelné, i když se jedná o pouhé "nedodání jednoho papíru z pěti"). Nicméně nešlo o podvod a hraní na černo, ale o administrativní chybu, která nikoho neuvedla v omyl. Takže body nebrat, trestat rovněž administrativně (pokutou) a nikoliv sportovně.

To, v čem nemám jasno je to všechno okolo. Je to komplot nebo snaha být opravdu objektivní a jednat v rámci pravidel? Proč se tam drží lidi, které veřejnost napříč všemi kluby nemůže ani cítit a z ostatních týmů je nikdo veřejně nepodržel? Je-li vše shnilé, proč je ostatní neodvolají? Atd., atd. jak jsem psal už výše.

0/0
14.12.2010 13:16

Garion.

Re: A co bude dál?

Hmm, tak to se prakticky shodneme ve všem. S tím závěrem taky souhlasím, i mě je záhadou, proč jsou nejdřív názory z jednotlivých týmů různorodé a pak při hlasování nebo v oficiálních stanoviscích najednou 12 ze 14ti manažerů táhne za jeden provaz. Já mám přístup k hokejistům, ale do vedení ne a takhle daleko nevidím. Zdá se, že tam něco je, ale to může bejt jen moje vlčí mlha.

0/0
14.12.2010 14:25

záviš

Spravedlnost snad zvítězí

Stejně věřím tomu že ať se Šulc snaží jak chce tak Plzeň se nakonec do play off dostane a ten sešívaný hnus půjde do play out. Bolehlav už bohužel ten ničmochr zruinoval natolik že propadák s Chomutovem ty kašpary z Libně zřejmě mine, ale aspoň ať je v Sazka areně play out. Mimochodem, až mi zde někdo bude podsouvat komplex z Prahy tak v Praze žiju a mile rád tu budu do sazka areny chodit na hokej proti Kadani, Berounu, Vrchlabí apod :-)

0/0
14.12.2010 9:32

Garion.

To PETTYO

Četl jsem tvé příspěvky a myslím si, že nemáš tak úplně pravdu. Jde mi teď o případ odečtu bodů. Tvrdíš, že je jednoznačná vina na straně klubů a že ta pravidla si odsouhlasily a tam je jasný trest. Já tvrdím, že není. Své tvrzení opírám o Soutěžní a Disciplinární řád http://www.hokej.cz/files/cslh/rady/2008_Soutezni_rad_disciplinarni_rad.pdf (hlava V. a tabulky trestů na straně 28-30) a o Přestupní řád http://www.hokej.cz/files/cslh/rady/2008_Prestupni_rad_pro_kluby_extraligy_a_I_ligy.pdf (část III. Evidence hráčů - ano, Svaz hráče extraligy neregistruje ale eviduje. Registruje APK a tam to měly kluby v pořádku).

 

Souhlasím s tebou, že pochybily kluby. Neposlaly Šulcovi jedno lejstro z pěti, to, které sumarizuje, že se Sparta a Plzeň dohodly na přestupu Přikryla. Všechny ostatní papíry Šulc už měl a potvrdil. Nešlo tedy o nejaký podvod nebo skrytý přestup, o kterém by nikdo nevěděl. Všemi ostatními procedurami tyto přestupy prošly a dostaly požehnání Šulce.

0/0
14.12.2010 8:52

Garion.

Re: To PETTYO

A teď: jednalo se o podvod, za který by se měl udělit přísný trest

kontumace či odečtu bodů? Když se podíváš do Disciplinárního řádu, tak

zjistíš, že s takovou situací tento řád vůbec nepočítá. Tabulky trestů jsou taky rozdělené podle závažnosti přestupku. Náš přestupek se týká kolonky Neoprávněný start. Tam jsou možnosti od ponechání výsledků přes finanční postih až ke kontumaci. Ty nejtěžší tresty by podle selského rozumu měly být uděleny v případě podvodu či závažného přestupku (jako se už jednou Plzni letos stalo a ta (světe div se) neprotestovala). A bylo neposlání jednoho  doplňujícího lejstra z mnoha jiných nutných k přestupu tak závažným prohřeškem? Můj názor a názor mnoha soudných fandů všech klubů ELH je, že trest byl nepřiměřený a že za tím je něco víc. Plzeň se brání, má na to právo. Podle tebe a některých jiných, kteří v obraze nejsou, jen kolem sebe kopeme a zostuzujeme ELH. Máslo na hlavě má i Šulc, protože stejně jako nebyly kontrolní mechanismy na administrativní

0/0
14.12.2010 8:57

Garion.

Re: To PETTYO

pochybení v PL, MB a KL, tak není ani jediný kontrolní mechanismus v APK a na Svazu. A to je taky špatně. Co by dělal Šulc, kdyby se na tohle přišlo až v 50.kole nebo dokonce až při playoff? Vyloučil by daný tým z ligy? K tomuhle prostě nesmí dojít. Může se udělat malá administrativní chyba, ale mělo by se na ní přijít podstatně dřív a ne až po třetine soutěže a týmům sebrat všechny body. Znovu podotýkám, že kluby v tom bordel měly a trest si zaslouží. Ale přiměřený tomu, co udělaly a řády umožňují zohlednit míru provinění. Šulc to neudělal.

 

K Vlasákovi se vyjadřovat moc nebudu. Hašek za výzvu k fyzickému ublížení (s nadsázkou) dostal 150k, Vlasák za slušně projevený názor 300k. A to měl Vlasák pravdu, protože Šulc v té době opravdu každý den prezentoval jiný názor. Prostě celé APK a Šulcovi něco na Plzni vadí a mě by zajímalo co.

0/0
14.12.2010 9:02

clara2

Re: To PETTYO

Je to vlastně jednoduché. Jak jste mnozí viděli v debatě na slovíčko. Pan Král je prezident ČSLH a pan Jech je nejbližší nadřízený pana Šulce. Pan Král zastával pozici prezidenta plzeňského hokeje, který přivedl ke krachu. Nebýt Martina Straky tak už v Plzni hokej není. Straka zaplatil dluhy ,které pan Král nadělal a s ním a jemu podobnými (p.Setikovský) se pochopitelně rozešel. To, že byl pan Král vlastně vykopnut na ČSLH je jenom další střep v mozaice zvané tragedie českého hokeje. Pan Král chce poukazovat na nedostatky v plzeňském hokeji za současného vedení. Je to ubožák. A neinteligenti typu Jecha a Šulce mu jdou na ruku. To, že hlasuje valná hromada na věci nic nemění. V extralize bohužel fair play a solidarita vymizela.

0/0
14.12.2010 10:47

pettyo

Re: To PETTYO

Nejsem si jist jestli jsem někde psal o tom, že trest je nebo není správný nicméně je fakt, že tento trest řády umožňují a je tedy v udělen v pořádku dle řádů. V pořádku je jistě i obrana Plzně před odvolací komisí. Co není v pořádku je házení špíny v médiích na všechny možné subjekty okolo a to ať už na Šulce nebo na S+S nebo na Kladno (kvůli tomu, že se nebrání) apod. Já hlavně tvrdím, že binec je primárně v Plzni a MB a že za neoprávněný start je kontumace v každém sportu. A zároveň, že přehlížení těchto věcí ať už se to týká registrací nebo prohlášení o řešení dluhů vede k velmi nebezpečným precedentům. U každého dalšího neoprávněného startu pak bude dotčené mužstvo tvrdit: Ale jim jste to prominuli, my jsme taky jenom neposlali papír.

0/0
14.12.2010 11:20

freecoolinek

Re: To PETTYO

jj.. taky už se těším až se tento ročník nějak dohraje a následně budou vyplouvat na povrch věci dosud skryté, které budou od ted bezpečně hlídat Bolka s Plzní... jakožto napraveni hříšníci (a ti jsou vždy nejhorší, že?? )...R^;-D

0/0
14.12.2010 11:30

Garion.

Re: To PETTYO

Díky za odpověď.

 

Z tvých příspěvků jsem si odvodil (možná špatně), že si myslíš, že jiný trest než kontumace nebo odečet bodů neexistuje. Ano, řády umožňují udělit i takovýto trest, s tím souhlasím. Jen poukazuji, že v řádech není ani zmínka o tom, že se takový trest má udělit v případě správné registrace hráče při současném pochybení v evidenci hráče. Takže zřejmě jde primárně o to, jestli se jedná o neoprávněný start či nikoliv. Pochybení při administrativním úkonu nikdo nezpochybňuje, jen to, že se na PL a MB pohlíží jako na podvodníky.

 

Když už jsme u těch precedensů. Není jím například podobný případ opět zmíněného pana Přikryla při jeho loňském střídavém startu za Spartu a Beroun? I tam došlo ke zjevnému pochybení funkcionářů Sparty, ale aby nedošlo ke kontumaci, udělal se dodatečný výklad pravidla o 26.startu hráče a Sparta dostala jen pokutu. Podle mě tohle bylo větší pochybení než o které se jedná teď. Prostě jen poukazuju na různý metr a o tom taky píšeš.

0/0
14.12.2010 11:45

pettyo

Re: To PETTYO

Podle mého názoru ten zápas měl být kontumován. Právě kvůli precedentu. Změny v pravidlech by se měly dělat mimo sezónu.

0/0
14.12.2010 12:00

BUFFALO_CZ

tak nejlepší hráč extraligy podle bodování

řekne naznačí o jednom týpkovi, že je to hovado což každej ví a je to znevážení extraligy ? :)) kdo za tím šulcem stojí ? na idnes by měla být prostá anketa, je šulc hovado ano/ne a je to vyřešený :))

0/0
14.12.2010 8:45

vencac

Šulcův Bordel

Mám pocit, že Boleslav trpí za to, že se razantně ozvala proti bordelu v Šulcově birokracii. Neb z většiny výpovědí vychází, že papíry poslané byly, nikoli však podepsané. Tedy že úřada, který měl papíry podepsat jaksi zaspal. A jaký úřada, že papíry podepisuje?....... V podstatě si myslím, že tento spor by neměla řešit žádná APK, ale prostě a jednoduše nestraný občanský soud. Protože každý klub, který hraje nějakou soutěž se spíše postaví proti svému přirozenému rivalu tedy dalšímu týmu než za něj. Proto stačí Šulcovi jen vyslovit podezření a rivalita klubů udělá své. Říkejte si co chcete pro mne je celá tato afera jen ubohý pokus jak docpat za..... slavii do předkola play off na které by jina ani náhodou neměli.

0/0
13.12.2010 23:36

Kubrt - milovník nálevu 2

Re: Šulcův Bordel

to ses vzbudil o měsíc později, ne ? ;-)

0/0
14.12.2010 2:04

lilllii

Re: Šulcův Bordel

Koukám, že tady zase někdo absolutně netuší, která bije... Ty papíry, které Šulc dle vás nepodepsal, mu kluby nikdy neposlaly, tudíž je logicky ani podepsat nemohl. A že je kluby neposlaly je výhradně jejich problém a za tohle pochybení si nesou následky ( ač se to některým nelíbí a vykazujou jistou snahu házet svoji vinu na jiný ). A MB platí jenom a jenom za vlastní neschopnost. Pokud někdo předkládá před sezonou  nepravdivý čestný prohlášení o tom, že  nikomu nedluží nebo že má dohodnutý splátkový kalendáře, tak asi musí počítat s tim, že až se na to přijde, bude následovat trest. Nevim, proč tady neustále někdo hledá konspiraci v tom, že se vyžaduje dodržování pravidel - navíc pravidel, který si ty kluby ( včetně MB ) samy odhlasovaly. MB si v září odhlasovala dokonce i tu kontrolu, která odhalila, že jima předložený čestný prohlášení je nepravdivý. Takže s tou kontrolou souhlasili, věděli o ní, tak prostě nechápu, čemu se pořád kdo diví!!!!!!

0/0
14.12.2010 8:16

clara2

Re: Šulcův Bordel

Hlavně, že ty to všechno tak víš. Ty budeš asi jeden z těch pánů nahoře, nejspíše z Liberce od pana Jecha. Meleš kraviny. Na to už se nedá jinak reagovat. Naším hokejem bohužel hýbou ubožáci tohoto typu. Lidé, kteří si ho koupili. Jenom všeho dočasu. Pánové nahoře jako pan Král a Jech jsou státem chránění zločinci.

0/0
14.12.2010 8:42

Rajot

Re: Šulcův Bordel

co do toho taháš Liberec? Jste už úplně padlý na hlavu?

0/0
14.12.2010 10:29

Kubrt - milovník nálevu 2

To je zas groteska

Tak za vědomé (!)  porušení pravidel jen pokuta ?? A za kritiku hráčem trest klubu ? A naráz 300 tisíc? Anální alpinista Jech musel hučet do Standy jak o život. Je trapný. Co se týče Boleslavi - toto byl vědomý čin, narizdíl od nějakého podpisu při registracích.... Nemá smysl se vzrušovat, APK, Šulc a vedení ligy by prostě v jiné sféře šli na minutu na dlažbu, možná nikoliv ve státní sféře. Komedie po česku, jak jinak .....Rv

0/0
13.12.2010 22:36

mystic06

Re: To je zas groteska

On Jech si už před necelým rokem vyhučel pro svou "ovečku" minimální trest za zákeřný faul, což ovlivnilo předkolo play off, a protože pak Liberec prošel i přes Plzeň, tak i play off samotné.

Mimochodem, právě za kritiku tohohle Šulcova rozhodnutí dostal 150 tisíc Hašek, protože pan Jech řekl, že urazil Šulce a tím pádem i extraligu.

A letos to tu máme zas. Jen s tím rozdílem, že Vlasákovy výroky byly přece jen mírnější než Haškovy (ten hrozil Šulcovi, že ho v kabině seřežou), ale protože je to menší hvězda a Plzeň je momentálně v klatbě, dostala dvakrát takový trest. Už jen tohle je důkaz, jaká je to šaškárna a jak si Šulce a Jech jdou na ruku.

0/0
14.12.2010 7:25

michaljeronym

Ostatni jsou srabi

Vlasak rekl pravdu, vsichni to vi, nikdo to nerekne. Aspon ma Kim Cong Sulc na chlebicky pro svoje krasne brisko.

0/0
13.12.2010 22:07

honzass

trochu nepoměr ne

Takže Plzeň, Kladno a Bolka přišly o 19, 6 respektive 22 bodů kvůli jednomu blbýmu podpisu na blbým papíru a pak Bolka za, aspoň podle mého, horší prohřešek "jen" pokutu?

0/0
13.12.2010 19:46

Kubrt - milovník nálevu 2

Re: trochu nepoměr ne

tak nějak

0/0
13.12.2010 22:36

p4j4

Re: trochu nepoměr ne

 nezbyva nez souhlasit,

  argument, ze by vylouceni MB poskodilo dobre jmeno extraligy, mne prijde jako alibismus na druhou

     jestli odebrani bodu za prkotinu pri registraci, jeji jmeno neposkozuje, pak uz tedy nevim, co panove chteji . . .asi to, ze za chvilku budou rovnou urcovat vysledky od stolu?

0/0
13.12.2010 23:15

shane

PODVOD

Tak Boleslav přikryla podvod druhým podvodem. Pan Šulc najednou neřešil, že dodatečně "našli" zaseknuté v tiskárně všechny dokumenty. Asi jako Budějovice;-D

jenom Plzeň se nenechala zastrašit autoškodou a statečně se zdržela hlasování;-)

Pro klub s rozpočtem 100 milionů je to skutečně likvidační. 3 miliony je stál jenom Štefanky.

0/0
13.12.2010 19:38

Kulel

Tak ta naše slavná Bolehlav ...

... nebyla vyloučena, co Kotleťáci ? Máte zkaženou už celou sezonu a dobře Vám tak. Už jste mohli hrát ELH pěkně ve 13ti klubech a bohužel si nás budete muset užít až do konce ročníku ;-) Budeme Vám ležet v žaludku tak dlouho, dokud vás jednoduše neotrávíme. My se ale vzchopíme, baráž vyhrajem a vaše noční můra vás bude stíhat i příští rok ;-) A pro jistotu uděláme ještě větší botu, nejlépe po 52. kole zjištění špatných registrací všech hráčů, odečet 250 bodů, navíc vyprdnutí se komplet na celou administrativu se splácením dluhů a následnou pokutou 150 milionů ... ale i tak bychom stejně tu baráž vyhráli a jelo by se zase dál R^ A co bude nejlepší, Kotleta se nás už nikdy nezbaví :))

0/0
13.12.2010 19:23

Vezír

Re: Tak ta naše slavná Bolehlav ...

tak toto není momentální úlet,to je těžká diagnóza.Vzpamatuj se,prasárny dělala Bolehlav vždycky,s jídlem rostla chutˇ a až letos to dosáhlo stádia,kdy už se to nedalo ututlat permanetkama,vyprodaným stadionem,vydupávkou s Duklou Jihlava, řeklo se dost. Dostali jste za uši a  podobná individua jako ty už vystrkují růžky a vyhrožují. Věř,nevěř,Boleslav asi lidi podobného ražení vždy přotahovala a jenom tak to neskončí.

0/0
13.12.2010 20:33

Bubrak

Re: Tak ta naše slavná Bolehlav ...

hlavne, ze Kotlete nedovolila na nektere tribuny ani Slavie, to uz neni nahoda, kazdopadne od Bolky to byla pomsta za to co udelala predtim Kotleta, tak si to preber ;-D

0/0
13.12.2010 21:11

Vezír

Re: Tak ta naše slavná Bolehlav ...

Bubrak.Bavme se o normálních klubech,Slávia to udělala chytře,smrdí korunou,tak proč si nepomoct,tady jsem na její straně,když chceš platit,tak plat´,ale Boleslav je ani za peníze dovnitř nepustila,to je ten základní rozdíl.Capito?

0/0
13.12.2010 21:24

LVD_reloaded

Re: Tak ta naše slavná Bolehlav ...

Bolehlav a nocni mura? No to se povedlo ;-D;-D

0/0
13.12.2010 21:12

seabow

Re: Tak ta naše slavná Bolehlav ...

No hlavne se vzchop ty. A vte biologii mas velkej hokej, Bolka neni zadna nocni mura, jen obtizny hmyz...

0/0
13.12.2010 22:12

hanbama

Mohu se zeptat?

Když ty kluby zaplatí pokutu 3 mega 300 tisíc, co se s těmi penězi děje? To vedení hokejového svazu dá na mládež nebo do rozvoje českého hokeje? Ptám se proto, že do toho vůbec nevidím a neznám to? A zda existuje nějaká kontrola, na co ty peníze budou využity?

0/0
13.12.2010 19:15

Najdete na iDNES.czmobilní verze