Diskuze

Rolinek: Slovensko? Já jsem vyhecovaný každý zápas. I s Rusy jdeme vyhrát

Na Slováky měl pifku a netajil se tím. "Dělali nám problém s lístky pro příbuzné. I proto je chceme porazit," prohlásil před zápasem. A odhodlání nedovolit týmu pořadatelské země získat ani první osmifinálový bod ukazoval hokejový reprezentant Tomáš Rolinek na ledě od první minuty.
P

Petrkiller

7. 5. 2011 13:39
cesko-slovensko

No cekal jsem ze to dopadne tak 6:2 Ale slovaci hrali lip nez predchozi zapasy ale nasi se snima moc nenatrapili ikdyz ja jsem mel nervy :) Doufam ze obhajime titul! Ale vzdycky jak na zacatku jdeme hladce tak nakonec finale nezvladneme :( Kazdopadne celemu ceskemu tymu preju hodne stesti a hodne golu do souperovy brany :) Musime vyhrat mistrovstvi!

...

to,že vyhrajem jsem celkem čekal, ale že je takhle přejedem.....no slušnej oddíl

0 0
možnosti
P

PAW

7. 5. 2011 8:05
Re: ...

super, ze jsme vyhrali, ale vysledek 3:2 rozhodne neni zadny prejeti.-)))))

Dopadlo to, jako vždy,

ale že budeme SVK po většinu zápasu tlačit ke zdi a že je přestřílíme, to jsem nečekal.Předpokládal jsem, že SVK bude hrát o život.

Super, máme QF a teď ještě vzít 2 body GER a máme 1. místo v osmifinálovce.

Jinak teď budu fandit i SVK, ale ve svých rukách už to nemají...

Není vám zle?

"SLOVENSKOOOOO,SLOVENSKOOOO HÉJA HÉJA HÉJA SLOVENSKO" a opakovat každou půl minutu je mazec! Myslel jsem si že nic otravnějšího než vuvuzely není, ale nejspíš jsem se mýlil ...slyšet to jednou za třetinu je to sympaticky, ale kape vám taky na karbit jako mě?

bumbac

"Když se rozjedeme, už nás nikdo nezastaví," říkal před utkáním Nagy,....... teda až na plexisklo co? :-/[>-]

No zatím.....

se nějak moc slovenští bratči nenakopli..... v títo chvíli prohrávají 3:1!   [>-] V [>-]