Rozhořčený Rebel Koma: Výkon rozhodčích radši nebudu komentovat

I když brodští Rebelové v prvním čtvrtfinálovém zápase proti Pirátům z Chomutova dlouho drželi nadějný stav, nakonec prohráli 1:3. O vítězství přišli v početním oslabení, které se hráčům z Vysočiny zcela nezdálo a dávali to jasně najevo.

honza81

koma byl asi pod vlivem

oni akorát vstřelili více golu... a není to náhodou o tom? a první třetina 17:5 an střely, druhá 15:4 střely, ale jo... od druhé třetiny jste byli klucí lepší

;-D

0/0
29.2.2012 14:17

Ruler

Re: koma byl asi pod vlivem

kdo ví, jak to řekl... a co napsal novinář...

0/0
29.2.2012 16:17

fukar

To víš,

Chomutov hrál doma,tak se nediv,že jim rozhodčí připískávali.

Re: To víš,

říkájí to všude. Jsem z Jihlavy a s brodem jsou letité spory, ale v tomle jim dávám zapravdu. Pamatuju jak někdy před 3-4 lety měl hrát u nás v ČF Chomutov oslabení, najednou hráli v pěti (v tom oslabení), dali z toho gól a rozhodčí ho uznal. Pak taky dostal po hubě. To je ta známá aféra s nožem, který nikdo neviděl. Takže asi takhle k rovině pískání proti Chomutovu jak v play off, tak i jindy. !!!!!!Rv