Musíme lízat led, jezdit po zadku, burcuje sparťany nový kouč Jandač

Josef Jandač se po pár měsících opět vrátil na sparťanskou lavičku. A s ním přišel i vítězný duch z loňské sezony. Pod (staro)novým koučem poslední tým hokejové extraligy zabral proti lídrovi tabulky. Sparta porazila 3:2 Plzeň. "Je to cenné vítězství, ale nic to neznamená," uvědomuje si trenér.

J22a34n 50H98a65ž35m52u93k64a 6463146605

Pepi to zvedne.

0/0
15.11.2012 19:47

T55o74m53á39š 52U75l14r56y22c21h 1406813609620

"Kluci odehráli slušný zápas. Nerad bych vyzdvihoval jednotlivce, celý tým hrál dobře."

Pepo, vždyť to byla naprostá tragédie! Druhý nejhorší zápas v sezóně po utkání se Zlínem. A to je opravdu co říct. Jenže i při té sérii devíti porážek až na právě uvedený zápas se Zlínem hráli celkem hodně pěkně, jenom nepadali góly. Ale včera to byla tragédie, hlavně první dvě třetiny. Až ve druhé polovině třetí třetiny sjme nervózně hrající Plzeň začali přehrávat.

0/0
15.11.2012 14:12

J77i60n73d96ř69i61c13h 33M30u41s77í83l85e23k 5119801986

Jak se Tonovi povedlo vyrovnat, bylo až neuvěřitelné co to se Spartou udělalo. Najednou byla všude dřív než Plzeň. Neskutečné jak výkon ovlivňuje hlava, sebedůvěra. Dvě třetiny to bylo nervozní, rozhárané a Plzeň byla jasně lepší. Jenže hrála profesorsky a ve třetí třetině se Sparta hodně zvedla. Takových zápasů jsem už viděl, kdy tým dvě třetíny jasně lepší nevyužil své šance a prohrál. :-P