Hokejisté Zlína dvěma góly během 25 vteřin otočili zápas se Slavií

Dlouho to vypadalo, že hokejisté Slavie v předehrávce 27. kola extraligy ve Zlíně vyválčí další výhru. Jenže domácí tým na začátku třetí třetiny během 25 vteřin dvěma góly otočil skóre na 4:3 a nakonec se ze tří bodů radoval on.

K68a84r21e72l 78P95e21c73i65n53a 4233933854641

brávo berani,krásné góly za 25vteřin a bylo po slavií.!!!!!!!!

+8/−1
26.11.2012 23:23

J81i72n58d81ř30i80c56h 85M83u48s16í51l59e70k 5849731486

Balaštík na Slávii umí. R^   Slávka předvedla jak se dá ztratit zápas, kdy jde týmu všechno do karet. Pětiminutová přesilovka a do ní dvojnásobná přesilovka v první třetině. Pak dvakrát do minuty odpověď na obdržený gól Zlína ... a stejně to bylo málo. :-P

+5/0
27.11.2012 8:30

I75v40a72n 45M67a22r49e93k 6904348822

Pan redaktor který stvořil tento článek zřejmě bude fanatický Slávista,>>>Zlín dal dva "ulepené"góly,vsadím se že kdyby je dali sešívaní tak by byly geniální ? ! ? ! Rv

I72v93a53n 43M17a11r11e46k 6284518802

Pan Marek číst umí a velmi dobře, jestli ulepené nebo slepené ono to vyjde nastejno,klidně tam ten nadpis v původním znění mohl zůstat,moje ostuda to rozhodně nebyla !

+3/−8
26.11.2012 21:20

P78e66t61r 66T49y82č66k55a 6845942109342

Slepené góly je běžný sportovní výraz pro góly vstřelené v krátkém časovém sledu po sobě.

+15/0
26.11.2012 21:29

Z66d45e36n39ě21k 15N22ě78m96e15č41e87k 5566389596351

Osobně také pod výrazem "slepený" chápu spíše negativní vyjádření o způsobu, jakým byl gól vstřelen. Tedy, že to nebyla pěkná hokejová akce, ale že to tým do branky nějak doplácal, ulepil, došťouchal :-)

+1/−5
27.11.2012 8:05

J43i12n68d49ř33i96c83h 55M66u55s20í35l31e82k 5709771936

Jak někdo může rozporovat termín "slepené góly", který se používá desítky let pro góly vstřelené rychle po sobě, opravdu nechápu. :-P

+2/−1
27.11.2012 8:24

P29e76t70r 74T71y34č23k38a 6115522729352

A co děláš v hokejové diskuzi? Co vůbec děláš ve sportovní diskuzi? Tento výraz se používá snad odjakživa a snad v každém sportu kde se dávají góly.