Diskuze

Rusům na MS dvacítek semifinále unikalo, potom je zachránil Kučerov

Mladí ruští hokejisté byli na domácí světovém šampionátu blízko vyřazení, ve čtvrtfinále proti Švýcarsku je však spasil Nikita Kučerov. Nejdříve 99 sekund před koncem třetí třetiny vyrovnal a pak v páté sérii rozhodl i rozstřel. Rusové v Ufě vyhráli po nájezdech 4:3 a v semifinále je čeká Švédsko, mladí Češi se v souboji o páté místo utkají se zklamanými Švýcary.
JM

Švýcaři z nastavení a penalt musí mít dobrý komplex: čtvrtý zápas dostali po 60ti minutách do nastavení a počtvrté v něm prohráli. A s Ruskem je to musí mrzet opravdu hodně. Rv

0 0
možnosti

Tak tento zápas dokázal, že ta naše skupina zas tak o ničem nebyla, vždy jde jen o odhodlání a bojovnost a naši moc z toho ;-(s  těmi amíky nepředveli

0 0
možnosti
VK

Opět se ukázalo, jak nepříjemný hokej hrají Švýcaři. A proti nám budou hrát stejně. Všichni s nimi měli problémy - Švédové, Fini, my i Rusové. Jediný, co jim opravdu nejde, jsou nájezdy. Proti Švédům jeli 3 - nula, proti Finům ze tří taky nula a dneska z pěti proměnili tuším dva. Už to vypadalo, že se Rusové položí, protože zase začali sólovat a každý chtěl být národním hrdinou, ale zúročili střeleckou převahu a nakonec rozhodla disciplína, která Švýcarům evidentně nesedí.