Valachovi skákal puk, tak jej nahodil a zařídil Kometě výhru

Je to přesně měsíc, co hokejová Kometa naposledy vyhrála v normální hrací době. V úterý alespoň ukončila sérii pěti nezdarů v soupeřových halách. V Liberci vyhráli Brňané 4:3 v prodloužení. "Musí nás těšit každé body. Po začátku, kdy jsme vyhrávali skoro každý zápas, je to teď trochu skleslé. Musíme však zůstat pozitivní," prohlásil obránce Juraj Valach.

P63e29t16r 72J37a36n28í19č53e61k 1674229880691

boze si clovek ani nemuze zavtipkovat, aby se to nahodou nejakeho mamlase nedotklo :-)

+1/0
9.1.2013 11:20

J28a51n 48K85l35á12s28e71k 6878454398979

Výhra s odřenýma ušima. Po rychlém vedení Kometa postupně vyklidila pozice a na konci 1. třetiny opět dovolila přečíslení 3 útočících hráčů na jednoho obránce. Druhá třetina dlouho vypadala nadějně, Kometa šla opět do vedení a kontrolovala hru. Namísto zužitkování několika šancí k navýšení vedení však opět nastává ke konci třetiny útlum a stejný vývoj pokračuje i v závěrečné třetině. Vyrovnávací gól je logickým vyústěním mizérie Komety. V prodloužení rozhodla hrubka Pince.