Kometa podlehla Spartě. Klid na hokejky přijde, věří Tomáš Svoboda

Svoboda, Divíšek, Svoboda. Postrach soupeřů Komety z play-off znovu válí pospolu, páteční prohru se Spartou 1:2 po nájezdech však neodvrátil.

D87a80v54i78d 93H18l98a98d52i47l 2265538707514

Pokud se neprobere Divisek se Svobodou a dalsi strelci, od kterych se ocekava nejaky ten go...tak to nedopadne moc dobre..zkuste na treninku take strilet do prazdne brany, ptz v mnoha sancich to nedokazete davat..!!

+1/0
13.1.2013 4:25

P49a56v82e71l 81S93t74ř51í50t62e42c16k12ý 7519618502273

No nevím jestli to bylo i těma přesilovkama Sparty, ale první třetinu jste tedy o krok lepší určitě nebyli. Naopak Sparta nás přehrávala. Od druhé se to sice zlepšilo ale proměňování šancí je pořád obrovskej problém..

+4/0
12.1.2013 12:24

P27a15v40e30l 57P41e70t66r 7652252601416

přesilovky jsou samostatná kapitola,abychom doma v 1.třetině byli vyloučeni 4x,je určitě alarmující,navíc,Pilař to měl hodně usnadněné,když před nim couval hráč,místo aby ho napadal.Tím ale nechci snižovat Pilaře,rána to byla výstavní.A co další,my-Kometa postavíme na nohy z každého mužstva někoho.V Litvínově nám dá góla málem dorostenec co se ještě netrefil,ve Varech nahrávač Dej,v Liberci dá obě branky ani nevím jak se jmenuje no a tedy Pilař,který se ještě netrefil.je to náhoda,nebo?No a naše přesilovky,dříve jsem si říkal,paráda,alespoň nedostaneme branku,když už je hrajeme tak tragicky,to se také změnilo,takže nám nezbývá než věřit.;-D Jo a zítra na značkách.Zítra to MUSÍ být 3 body byť výsledek bude třeba 1:0.