Dobrý začátek, špatný konec: hokejisté pražského Lva prohráli v Astaně

Hokejisté Lva Praha prohráli čtvrtý ze svých posledních pěti zápasů a ztratili důležité body v boji o play-off KHL. V kazašské Astaně podlehli 1:5, když jedinou branku zaznamenali už v osmé minutě. Trefa Tomáše Surového však dávala Pražanům naději pouze do 35. minuty, kdy domácí dvěma góly otočili.

V63l60a86d17i51m66í88r 67V93á28c74h76a 9612693819729

Ten titulek vystihuje vše,vstup do KHL dobrý a potom...Je legrační,když trenér říká,že sehráli nejhorší zápas co tam je.Co tam tedy celou dobuz dělá?Podívejte se na Slovan,vesměs bezejmenní hráči,ale skvělý trenér,který s mužstvme na stří dačce žije.Nechápu,že nevzali Říhu,který má s KHL tolik zkušeností a všechna mužstva dokonale zná.Zřejmě si někdo (ČKD) koupil hračku a je mu jedno co s ní dělají protože tomu nerozumí jako třeba Křetínský ve Spartě.