Eliáš byl u tří gólů a dosáhl svého 900. bodu, Sobotka dal vítězný gól

Hokejový útočník Patrik Eliáš byl v neděli u všech branek New Jersey. Bilancí (1+2) dosáhl svého jubilejního 900. bodu kariéry a v řádné hrací době se zasloužil o remízu 3:3, v prodloužení ale rozhodl domácí Montreal. Nastavení rozhodovalo rovněž v St. Louis, za které se v 63. minutě proti Minnesotě prosadil Vladimír Sobotka.

M28a71r71t96i47n 80S46a56k33a68l 4340634160142

Když už to s Maple Leafs pravděpodobně bude stejně jako v předešlých letech, tak SC moc přeju právě Blues. Jsou tam hráči, který je čirá radost sledovat. Hlavně pro dvojici TJ Oshie a David Perron mám velkou slabost. :-)

0/0
28.1.2013 18:46

T44o94m12a44s 90S90t54r26i77h63a43v62k45a 6792693718906

Blackhawks a Sharks zatim slušná jízda a Tampa.. hlavně hrajou dopředu, dávaj góly. A musim říct, že mě překvapuje Parise, nečekal sem, že bude až tak našláplej.

Jo a Pens už by mohli začít vyhrávat i doma:-)

0/0
28.1.2013 11:28

M36a56r30t69i27n 25H51o56r48a 4175965720922

... ten seznam čechů na tribuně vypadá dost děsivě.....

+4/0
28.1.2013 9:34

C48t15i96r93a70d 69L42o42s 8784552174123

Hlavne oproti jinym silnym evropskym narodum tam nemame zadneho mladeho talenta, ktery by se mel stat oporou tymu

+1/0
28.1.2013 14:27

L93u18k63á83š 45G66a85v61r77a96n 9169858439277

Habs nakonec zasloužená výhra. Rozhodčí pomohli Devils ve třetí třetině, kdy poslali domácí do tří. První faul tam byl, ale druhý faul Galcheynuk opravdu nespáchal. A Devils snížili. Alespoň výhra v OT. A gratulace Eliášovi k 900. bodu.