Hokejisté Lva uťali v KHL sérii porážek, otočili duel s Čerepovcem

V hlavách jim ležela chmura v podobě pěti porážek za sebou, po první třetině navíc prohrávali s Čerepovcem 0:3. Hokejisté Lva se však nepoddali, odmítli natáhnout černou sérii a báječným obratem doma vyválčili vítězství 5:4. V Kontinentální lize se tak znovu vložili do boje o play-off, momentálně ztrácejí na osmou postupovou příčku dva body.

V46l88a12d34i38m88í12r 57V65á20c34h83a 9352653199819

To je nadšení.Jak je možné prohrávat doma 0:3 ??????? tO JUŽSTVO NEMÁ CHARAKTER,NEMÁ VŮDCE,NEMÁ SCHOPNÉHO TRENERA A VEDENÍ.

+1/−6
29.1.2013 10:46

L34u76k65á16š 50V92l27k 2121329964236

Nevíte jestli má KHL někde "Highlights" jako má NHL? Ve 2 3 minutách všechny góly apod. Jestli někdo nemá někde uložený přímý odkaz ať to nemusím hledat. :-)

T98o11n40d74a 73H51e70j84l52í91k 1198373629137

Pěkný zápas, první třetina taková ospalá, ale pak se to rozjelo a stálo to za to. :)

+5/−1
28.1.2013 22:08

J64a36n 97H57a30ž97m54u31k87a 6793946275

To jo, super jak od druhé třetiny mákli a nezlomil je ani nešťastný gól na 2:4.

A nakonec štěstena, že dvě vteřiny před koncem, jak to poskakovalo před Štěpánkem a nikdo to nedorazil.

Byla i slušná atmosféra, kterou vtipně doplňovali i povzbuzování asi deseti fandů Čerepovce.

+4/−3
28.1.2013 22:11

T20o89n75d28a 42H62e84j83l78í66k 1198903839787

Tam u nás nějaká Ruska vždy strašně pronikavě do naprostýho ticha něco zařvala, jsme se museli smát :D

+4/0
28.1.2013 23:52

J32a86n 37H52a17ž89m56u91k48a 6313646105

Jj, já seděl kousek nad střídačkou, tak jsem měl tu skupinku Rusů pod sebou, čekal jsem zklapnou, když Leva dal pátého, ale obdivuhodně to svoje Sevestral či šajbu řvali dál.

Jinak super, jak se stadion probudil a hnal Lva od druhé třetiny kupředu.

+5/−1
29.1.2013 7:50

K42a54r26e76l 23Z60a79c55e40k 7801199341587

dneska hraje Sparta"B", tak abys nechyběl. Když už jsi byl na áčku.

+2/0
29.1.2013 9:37

F55i52l77i33p 96P27e17c73h 2508744669927

Sice nevím jak to bývá na jiných zápasech, ale dneska byla atmosféra otřesná. Párkrát se sice povedlo na malou chvilku roztleskat stadion, ale to jen když Lev tlačil, zbytek zápasu atmosféra nulová, kotel jako by neexistoval a přes to ticho bylo občas slyšet, jak pár holek řve něco o Lvu. A to i těch pár fanoušků Čerepovce bylo slyšet víc.

Když už jsi z té Jihlavy, tak se dojdi občas kouknout na Duklu, protože tam je i v 1 500 lidech hokejovější atmosféra než na Lvu, kde je 5 500.

+3/−5
29.1.2013 0:44

F45i71l15i69p 27P50e53c63h 2418304399677

Jinak ale zápas od druhé třetiny výborný, jen mi příjde, že Lvu nějak vázne kombinace při přechodu z pásma...

0/−4
29.1.2013 0:45

P11e53t57r 21H37n47i51l77i13c92a 3616477789671

Horší :) Kdyby byl v Praze jen jeden klub, tak by to mohlo dopadnout jak v Popradě, kde měl kotel s Kamzíků. Spartani ani Slavisti Lva nepřivítali, tak má fandy v náplavě a u puberťáků. Diváků chodí dost. Budoucnost má zajištěnou na 3 roky. Pak příde překvapení :). Třeba má jen misi dráždit ELH, EBEL a DEL. Ná záchodech a u stánku je slyšet němčina, finština...

0/0
29.1.2013 17:10

J51a14n 57Š36o90r78č59í83k 3778882731843

Tenhle skepticismus vůči všemu neznámému se mi nelíbí. Nemůžete čekat, že po pár měsících bude na nový klub chodit plný stadion a srdcařsky fandit. Znám pár lidí, kteří už mají v plánu permanentku na další sezónu, protože nemají hlubší vztah k žadnému extraligovému klubu a ta mezinárodnost KHL má větší náboj. Já určitě půjdu radši na zápas Lev-Dynamo Moskva než Slavia-Karlovy Vary.

0/0
29.1.2013 20:05

J22a40n 64H69a27ž35m22u20k32a 6533686945

Věděli, že budu v hledišti, tak se chtěli ukázat.

Super zlepšený výkon od druhé třetiny.

+5/−6
28.1.2013 22:00

D45a13v33i88d 88W52o20l66f 6906597984486

vpravo dole není Jaroslav Svoboda, který odešel do Sparty, ale Nathan Oystrick s číslem 74 ;-)

+5/0
28.1.2013 21:40

J16i15n38d59ř17i27c74h 68M46u51s34í21l22e42k 5749351346

A opravdu to není tak složité poznat, když je zřetelná jmenovka Oystrick na zádech té čtyřiasedmdesátky. :-P

0/0
29.1.2013 8:30

L67u45k96á45š 61C89i87e55s69l93a35r 6774168936625

Hodně důležité vítězství. Myslím, že už to Lev dotáhne, má doma Čechov pak sice hraje na Slovan ale poté má 2 zápasy na půdě nejhorších týmu divize bez šance na postup a poslední zápas v Doněcku. Pokud 3 vítězství neudělají tak si to nezaslouží.

+6/−1
28.1.2013 21:36

J40i25n63d21ř95i62c12h 14M77u98s57í93l78e22k 5759561766

Výhra nad Čechovem zítra je základ. A Slovan už by bylo záhodno porazit. Přeci jen s ním Lev třikrát prohrál a ta bilance je příliš jednostranná. :-P