Neposlušný náhradník. Vokoun chytá v Pittsburghu jako jednička

Obyčejně se od brankářské dvojky žádá, aby v hokejovém týmu dělala pohodu jedničce. Při zápase většinou vysedává na střídačce s kšiltovkou na hlavě. Nastoupí do něj jenom občas, když si hvězda potřebuje odpočinout. Jenže Tomáš Vokoun svou roli pojal jinak.

D37a17v93i59d 62W58o69l15f 6176427404776

Fleury je díra? Koukám, že je tu hodně expertů;-DR^

0/−2
2.2.2013 22:48

T44o34m79á91š 22P67a74c64l31í54k 8472656255757

něco podobnýho jako Bryzgalov - pusť si západ ze začátku tohoto týdne, kdy ho Vokoun stídal - dostal 4 nebo 5  gólů, jeden "lepší" než druhýRv

0/0
2.2.2013 23:39

D67a17v17i61d 65W36o32l68f 6286177594666

Rozhodně nesoudím brankáře podle 1-2 zápasů, zvlášť pokud se nepovedou celému týmu. To by se pak Vokoun v loňské sezoně dal považovat taky za "díru". Navíc Fleuryho sleduju od začátku jeho kariéry a brankáře s 229 výhrami v základní části, 43 výhrami v play-off a s prstenem pro vítěze Stanley Cupu bych za díru rozhodně nepovažoval.

+2/0
3.2.2013 1:30

M55a43r98o45s 15N91e24m68e11c 5901507313112

Tiez si myslim ze Vokoun je lepsi ako Fleury. Vyborna vec od PIT ze ho podpisali a za smiesne peniaze v porovnani s tym aky je to brankar. R^

0/0
2.2.2013 21:10

T45o98m16á61š 55P92a47c82l12í96k 8102806735507

Tak něco takového jsem předpokládal - Fleury je hrozná díra, a Tomáš by se fakt mohl stát brzo jedničkou. bohužel pro Fleuryho hovoří smlouva

+1/0
2.2.2013 17:50

M75i66c85h59a21l 90Š33r62á66m60e65k 1283723415119

Myslím, že pro Vokouna dost hovoří psychika. Zatímco Fleury cítí, že by měl napravit loňské play off a může ho to dost svazovat, tak Vokoun jasně řekl, že letos mu jde jen o týmový úspěch a je mu jedno, jestli bude chytat každý zápas, nebo bude jen sedět na lavičce. Proto si myslím, že chytá dost uvolněně.

+1/−1
2.2.2013 17:02

J45a34k27u73b 43K36a85m77e88n55i41c13k42ý 4299222107516

vokoun je lepsi, fleury je neskutecna dira, neco jak bryzgalov, zalezi jak se vyspi, dost nespolehlivy brankar..

+2/0
2.2.2013 16:48

L87u89k42á53š 59V24l37k 2641159704316

Kolik minut zápasu musí brankář odchytat aby se mu počítala NULA? A další otázka, pokud první brankář dostane góla či více, a třeba do 10 minuty odstoupí, a nastoupí další gólman co za zbylých 50-55 minut branku nedostane, to už se za nulu nepočítá?

P93e61t61r 97T82o93m91á28š21e73k 9623793339519

Nula se počítá jen když brankář odchytá celý zápas od začátku do konce.

0/0
2.2.2013 14:09

J33i83ř83í 84N83o21v62á54k 1869493582945

To neni pravda. A ve velke vetsine pripadu to tak ani neni. Casto brankar odjizdi na stridacku, kdyz je avizovana presilovka soupere. V tom pripade brankar chvili nechyta, je na stridacce a stejne, pokud tym nedostane gol, tak je mu pripsano ciste konto.