Hokejisté Lva podlehli CSKA i podruhé, tentokrát ve druhém prodloužení

Hokejisté pražského Lva padli i ve druhém duelu úvodního kola play-off KHL na ledě CSKA Moskva. Slibně rozehraný zápas nedotáhli do úspěšného konce a v 90. minutě jim rozhodující gól na 3:2 vstřelil Igor Grigorenko.

T10o27n86d94a 60W64a28w47r82z67a23c11z 5444171968716

Neuvěřitelná návštěva na zápas superextraneuvětitelné KHL....

J36i63ř11í 27K11r47á73l 6585572464657

Koukal jsem na závěr západu a na prodloužení. Chtěl LEV dát gól? Mně se to moc nezdálo. V okamžiku, kdy měli přejít do protiútoku, tak 2-3 hráči jeli střídat, a pak se jen bránili. Jediná šance byla po výpadu Němce, jinak vůbec nic. Střední pásmo bylo více než lehce prostupné a Radulovovi si tam dělali téměř vše, co vymysleli. To nemohlo dopadnout jinak než brankou CSKA. Škoda, ale zaslouženě. Rv

+1/−2
21.2.2013 20:48

J41i19ř91í 64K55r30á69l 6105242464537

*zápasu (pro hnidopichy)

0/−2

P16a75v87e80l 81B62r85y43n36d85a 9222492416589

Ještě dva zápasy, dvě prodloužení a bye. ;-D Klidně bych na to vsadil... Navíc tipuju, že CSKA v obobu zbývajících utkáních zase vyrovná v samotném závěru norm. hrací doby.

S94t66a41n19i95s81l56a35v 39K29u65d21r71n23a 2193797286691

Hrát se na nájezdy, tak je to 2:0 na zápasy... kdo neumí nájezdy lépe než čeští hráči a brankáři...

J53a12r52o59m12í73r 86M85a92s85á84k 3323165966907

ještě že jste odpověděl sám, jinak na tu otázku, nedávající dobrý smysl, nebyla lehká odpověď

+2/0
21.2.2013 20:25

M48a91r64t16i91n 13J90e91z16e74r66s37k60ý 7587375282487

pěkně CSKA - s přehledem - vyzrálý klub v pohodě udělal psychicky labilního LVA v prodloužení opět s prstem v nose - rozhodující gól opět perfektně takticky připravený - zaclonění brankáře který dělal že nastavuje lapačku ale neviděl klasicky vůbec nic R^

.

LEV nemá v play off co dělat, jeho koncovky a taktická nevyzrálost je tristní - může hrát pět třetin prodloužení a stejně tam dostane nakonec fíka R^

+2/−14

K75a49m36i26l 27Č10e12ř81o26v76s57k40ý 9141827820989

to byla pomsta za osmašedesátej :-/

0/−5
21.2.2013 20:11

K85a31r45e37l 27N55o65v61á19č45e83k 5441455369376

Doprčic :-(. Ale Lev hrat to prodlouzeni, jako by nevedeli, ze penalty nebudou. Snaha dat gol byla jen platonicka a hlavne branili, takze to byla jen otazka casu.