Hokejisté Lva přišli během 39 vteřin o vedení a jsou krok o vyřazení

Hokejisté Lva Praha jsou krok od vyřazení z play-off Kontinentální ligy. Po dvou porážkách v Moskvě neuspěli ani v domácím prostředí a CSKA podlehli 1:3, v sérii tak prohrávají 0:3 na zápasy. Další duel se hraje v pondělí od 19 hodin.

A46r17p36á37d 77K42o19l78o49d50ě17j 4486571728350

Dnes lev končí. R^

Jen škoda, že ne jednou provždy a příští sezónu tu zas bude otravovat vzduch. :-/

J16i38n31d84ř31i96c95h 93M93u63s77í18l63e37k 5369211636

Včera i kdyby se hrálo do půlnoci tak by snad Lev ten druhý gól nevsítil. To byla marnost nad marnost v útoku. Rv

0/0
25.2.2013 8:09

A69n15t48o25n52í97n 40N74á63d90v77o47r65n41í67k 1767792922224

myslim ze bude idealni kdyz vypadnou co nejdriv a nebudou tady otravovat behem poradnyho PO ceske extraligy R^

+11/−9
24.2.2013 20:04

V98l69a86d47i15m96í11r 93N63o51v79o92t91n49ý 1159700942820

Přesně, ať si tu rusáckou komedii hrajou za Uralem!

+9/−7
24.2.2013 20:49

V75i62k39t90o20r 66S15k27á56l38a 3319192402824

Já mám pocit, že Lev ani vyhrát nechce. Je nedůsledný, málo rvavý. Vemte si, 2 prodloužení v Moskvě - 2 prohry...Nevím, čím to je, možná tolika Čobolama v týmu, možná nesoudržností kolektivu....nevím, je to škodaRv;-(