V sobotu vyhrajeme, je přesvědčen plzeňský Pletka

Mezi plzeňskými hokejisty panovalo rozčarování. Vyhlášený ofenzivní tým nedokázal v prvním čtvrtfinále play-off vstřelit Litvínovu ani jeden gól a prohrál 0:1. "O výsledku rozhodla naše neschopnost v přesilových hrách," prohlásil domácí kouč Milan Razým.

O56n28d18ř18e90j 48B90u32r25e36š 5730624623779

Plzeň hraje tužku!! Dnes opět prohrajou. Litvínov 24minut v oslabení, Plzeň 16minut. Slabé využití přesilovek na obou stranách s tím rozdílem že Cheza to je schopná zlepšit;-)R^!!

+3/−2
9.3.2013 8:54

L85u63d25e97k 54D55r97n48e88c 8920484730

no tak pomer tr minut byl 22:24, kdyz uz....

0/0
9.3.2013 14:42

J22i50ř71í 14Š67v61e54h67l33a 1854154112266

Tobě speciálně Pletko přeju, ať prohraješ - ostatně jako všem zákeřným "hráčům". Tydýti ven:)

+3/−4
8.3.2013 23:43

V89l28a46d49i20m65í58r 51N26o15v26o15t53n60ý 1129510182390

Raději ať vypadnou z PO simulantské bandy typu Gottwaldov, ke kterým se Cheza včera za pomoci Hribíka nepěkně pokusila přiřadit!

F81i64l37i61p 97D78o36s88t31á95l 4453555984240

Tu plzeňskou těžce vydřenou formu z posledních dvanácti zápasů ZČ bych nepřipomínal ;-D