Diskuze

Slavia dobyla Kladno a říká si o semifinále. Vítkovice vyrovnaly sérii

Hokejisté Vítkovic podruhé za sebou otočili zápas proti Zlínu a po výhře v prodloužení vyrovnali čtvrtfinálovou sérii na 2:2 na zápasy. Slavia dokázala poté, co ve čtvrtek nedala na kladenském ledě ani gól, v pátek nastřílet pět branek a po pohodlné výhře 5:1 se přiblížila extraligovému semifinále.
RB

Včera se sice rozhodčí během 1. třetiny asi třikrát vpletl Vítkovi do cesty a Ujča nakonec musel v důsledku toho ven, ale co se faulů týká, pískali to dobře. Gottwaldov si stěžuje, že šel do oslabení kvůli hře v šesti, ale nějak zapomínají, že chvíli předtím šly Vítky za to samé těsné provinění do čtyřech taky. Naopak, to že nevylučovali gottwaldovské obránce za obranu brankáře kvituju s povděkem, doufám, že rozhodčí v Gottwaldově budou mít stejný metr a nebudou opět Vítky nesmyslně vylučovat za to, že chrání svého brankáře. A buďte rádi, že nevyloučil Köhlera za tu komedii v power play, i když, on neuměl bruslit, když hrál u nás.

FB

Co předvedli hráči Steel v souboji s Průmyslovými Stavbami Gottwaldov zaslouží obdiv, hlavně, že našli sílu srovnat v power play.

1 2
možnosti
PB

P64e85t41r 10B40í59l31e83k

16. 3. 2013 8:22

Vítky mi dělají radost a vzhledem tomu, že nechytá prodejný Pinc a nepíská p.Bolina možná.... Ikdyž 2. zápas byla pěkná řežba

0 2
možnosti
JJ

No, vzhledem k počtu gólů v oslabení to mají rozhodčí těžké někomu nadrzovat. :-) rozhodují bude pátý zápas ve zlíně. Kdo ho vyhraje, vyhraje celou sérii. Vítek forever.

MK

Doufam, ze sdruzeni letcu Gottwaldov brzy vypadne. Takovy Köhler na konci 3. tretiny, to byla dobra komedie. A "gentleman" Cajanek? Skoda mluvit. Ten se rozhodne porusit veskere dohody mezi CT, ktera dela vynikajici hokejove prenosy a celou sezonu nikomu nevadi. Jako kdyby se svym proslovem v kabine nemohl minutu pockatRv

10 4
možnosti
PT

P38e76t17r 94T71y80č45k90a

16. 3. 2013 7:05

Třeba nemohl. A co je ti do toho? Čajánek slušně požádal kameramana a ten vyhověl. Máš s tím problém?

1 6
možnosti
RS

K tématu Čajánek - někde jsem četl, jak Čajánek rozhodne sérii. Já mám takový dojem, že už ji rozhodl - včera, když za stavu 3:3 úplně nesmyslně posunul branku a tím daroval Vítkovicím přesilovku 5:3, ze které rozhodli zápas. Čajánek se zachoval jako pomatený blb, protože navíc ještě prakticky znemožnil Zlínu hrát power play. Čajánek se zachoval jako úplný bezmozek a pomatená hlava. Včerejší zápas má na svědomí.

4 3
možnosti
JH

tys mel vsazene, Cajanek ti chodi za starou anebo jsi proste jen trochu jednodussi... anebo vsechno dohromady?

1 3
možnosti
RF

R86o95m40a90n 88F61i15l87i44p

15. 3. 2013 23:05

Kohler ve třetí třetině ke konci takovej filmař a pak takový divadlo na burgera Rv

RS

Opakuje se série ze sezóny 2004/2005, kdy Zlín vyhrál nad Vítkovicemi 4:3 na zápasy, když Vítkovice tenkrát vedly na zápasy 3:1. Ovšem tentokrát to vypadá, že to bude v obráceném gardu. Zlín tenkrát také vyhrál nějak podobně zápas jako tentokrát Vítkovice. Nechci být zlým prorokem, ale Zlín vypadne. Ono velice často se stává, že ten kdo vyhraje základní část, velice často vypadne v 1. kole - viz např. loni Sparta s Brnem.

15. 3. 2013 22:33

Skvele Vitek R^ Nicmene od Huny to byla klukovina to vylouceni par minut pred koncem.