Sami jsme si to prohráli, nemělo by se to stávat, zlobil se Tenkrát

Dal dva góly, na třetí přihrál, sám byl blízko hattricku. Přesto neměl sparťanský útočník Petr Tenkrát po úterním zápase radost. Jeho tým totiž doma prohrál s Třincem 3:4 a v sérii ztrácí. "Děláme pořád ty samé chyby, musíme se z toho poučit," řekl Tenkrát.

K75a91r17e56l 50N21o90v77á75k 6615201825847

Pro tenhle tým je už klasika, že když vede 2:0, za minutu soupeř sníží a poté vyrovná. V play-off, se hraje hodně na obranu a byly doby, kdy takové vedení znamenalo jistou výhru. Taktika je u této Sparty velkou slabinou. V play-off se přece hraje jinak, než základní část a já tu moc rozdíl nevidím. Navíc 5 vlastenců ve třech zápasech, to taky není normální. K tomu přičtěme neproměňování loženek a průměrné brankáře. Neuwirth by se hodil. Asi tam měli pustit Brno a jít na Plzeň...:-)

+2/0
13.3.2013 12:10

J82i56n98d18ř18i10c76h 23M71u35s26í23l94e36k 5479901606

Sparta je prostě nepoučitelná. V Třinci vedla před měsícem a půl 5:1 ještě nějakých deset minut před koncem. Pak byla ráda za upocené vítězství 5:4. V sobotu vedla 2:0 v půlce zápasu a nakonec honila prodloužení v poslední minutě. Takhle to prostě nejde. Na tři nebo čtyry vstřelené góly se v play-off musí vyhrávat, zejména doma. Rv