Hokejisté Plzně i Sparty srovnali v nájezdech čtvrtfinálové série

Díky povedeným nájezdům jsou zpátky. Hokejisté Sparty i Plzně srovnali čtvrtfinálové série s Třincem a Litvínovem až v penaltách, v nichž vystřelili druhé výhry. Páté zápasy se hrají v sobotu, ve čtvrtek a v pátek jsou na programu duely Kladna se Slavií a Vítkovic se Zlínem.

R49a89d37i37m 59B45e39n21i51c36e39k 8518433128974

Hm, když tak srovnám "úder" hlavou Ujčíka proti provokatérovi Květoňovi a teď tento jasný Majdana, kdy byly oba oceněny stejným trestem, tak mi to přijde, že se měří vždycky stejně. Kor když Ujčík ani čelo nenaznačil, prostě měl hlavu pořád rovně. Je to občas strašně tragikomické, za co jsou někteří trestáni.Rv

0/0
14.3.2013 13:41

P22e53t54r 87H97r96a30b31á39k 6450157372510

Je to stejně zajímavá živnost některých lidí. Naházet mínusy a utéct. Nejspíše jsou to lidé s nějakým mindrákem. Zajímalo by mne, jak v normálním životě existují, když se zde ani nedokážou pod svůj nesouhlas podepsat. Když jim venku něco vadi, tak mlčí. Pouze loutky, pokakánkové a zamindrákovci bez vlastního názoru. Vážim si toho, kdo dá mínus a zároveň napíše proč a tím se i podepíše.

+4/−10
14.3.2013 8:15

P24e79t63r 17M10a22l98ý 7854169852

pěkné vyrovnané serieR^. Nefandim ani jednomu z těchto týmů, ale hokej mě jako nezaujatého diváka bavil a přesně jak tvrdí Růžićka. Je to lepří, než celá KHL i s tim jejich PO včetně ruského Lva v českém pyžamu. Druhé serie tak vyrovnané nebudou, ale to je už dáno kvalitou, formou a systémem PO.

Tak po včerejšku Tipy: PLZ x LTI :4 :3, Tři x SPA : 4:3,SLA x KLA:4 : 1, Zlín x VÍT:4 :2.

+1/0
14.3.2013 8:04

P54e92t73r 24H50r89a61b49á57k 6160877442620

předevčírem jsem psal to samé, jen plz-lit 2-4...po včerejšku je jasné, že rozhodne 5.zápas

+1/−1
14.3.2013 8:11

V61l21a11d24i28m59í91r 32H32a93v25r40á87n29e39k 7386446250917

nevím jaký zápas ste viděli ale Plzeň včera jasně lepší...doufám že likvidační zákrok Posmyka bude po zásluze potrestán!!!!pokud neunesou porážku tak ať hrají něco jinéhoRvPlzeň to dothneR^V!!

+4/−3
14.3.2013 8:03

P35e98t60r 24H82r56a40b69á89k 6860987492160

Lepší? Někteří hráči makají, ale někteří to je děs a hrůza. Litvínov to má ale podobné.

0/0

J60i27ř51í 16B84r93á48z93d83a 4634602771423

Opět můj neobjektivní sparťanský komentář: domácí zápasy HCS dopadly paradoxně opačně, než měly. Včera lepší HCS, dnes Třinec. Ale co je na týhle sérii super? Oba týmy chtěj hrát hokej a hrajou hokej. Žádný zákeřnosti (byť dneska ulítl trošku Tenkrát), prostě se snažej jeden druhýho přehrát. Dneska parádní výkony Adamský, Pilař (až na tu piruetu na vlastní modrý) a klobouk dolů i před PeterkemR^ HCS dnes se štěstím a vyloženě si koledovali o prohru (2 min 5 na 3 a 4 na 3 v prodloužení se musí proměnit). Jsem rád, že se budou hrát ještě minimálně 2 zápasyR^HCSV

+8/−1
14.3.2013 0:40

P36a31v60e32l 15H41r24ů61š45a 4123473375533

Nezbývá mě než ti dát + je to přesně jak píšeš, výbornej hokej, útočí se, HCS i Třinec chtějí dávat góly a ne góly nedostávat jako Zlín nebo Slavie. Co se týká Temkráta nemyslím si, že by to byl úmysl, měl jsem to přímo před sebou, že ho trefil do hlavy byla spíš nešťastná shoda okolností, k těm parádním výkonům bych přidal ještě Bonka, sice bez bodu, ale odvádí neuvěřitelnou práci, a u nás pak Sičáka, brání, útočí, na ledě snad samozřejmě v uvozovkách 55 minut. Tak teď už jen vyhrát v Třinci a doma to dohrát R^ HCS

+4/−1
14.3.2013 9:09

R83a58d69i14m 33B81e86n64i22c46e22k 8538433948314

Souhlasím, Sparta v hokeji hraje hodně férově a hokejově a s výjimkou Kočího tam nemá žádné vypatla.ce, kteří by se snížili k nějakému sprostému faulu. Třinec má sice provokatéry Květoně a Rákose, ale ti zatím taky hrajou hlavně hokej. Série pěkná a hlavně hokejová, obě mužstva ukazují, že se dá i v play-off hrát normální hokej bez extrémní sázky na to hlavně nedostat gól. Jenom se tak ptám, kam se vytratil Martin Stojímutyčky Růžička? Nějak se ty puky k té tyčce nechtějí odrážet.;-D

+1/0
14.3.2013 13:45

K17a71r47e82l 80U56r35b79a46n 6846559842875

No, nevím, jestli byl Třinec lepší. Poměr střel byl 59:39 pro Spartu. Viděl jsem to osobně a přišlo mi, že Třinec dával snadno góly a Sparta se na ně nadřela. Ale lepší Třinec nebyl (podle mého názoru).

+1/0
14.3.2013 14:52

J70a57n 79H23a61ž11m45u78k89a 6603806735

Sparta je jasně lepší a mít lepšího golmana, je postupu mnohem blíž. Schwarz by byl lepší než Pinc s Melicherčíkem dohromady.

K89a73r69e61l 67Š27e73d57i74v45ý 1770988726

plzeň i sparta mají hodně velkou kliku. Uvidíme, zda to Litvínov a Třinec psychicky vydrží. herně jsou ale zatím stále lepší. vyhrají ve Q dovednostní soutěže či hokej ;-D8-o

+1/−13
13.3.2013 22:50

P38e23t42r 43H96o33r93á41k 8224866572166

Souhlas, Sparta si dala jen 5 vlastňáků (po nejrůznějších tečích), to svědčí o obrovské klice . R^

+12/0
13.3.2013 23:00

K86a65r56e62l 89U92r78b59a97n 6326599142225

Kliku? Sparta má smůlu - ve všech 4 zápasech Třinec přestřílela: 1. zápas - střely: 40:23 (góly: 0:4), 2. zápas 54:37 (4:3), 3. zápas 35:31 (3:4), 4. zápas 59:39 (5:4). Celkový poměr střel: 188:130. To je teda opravdu smůla Třince. Rv

0/0
14.3.2013 15:23

V10l39a63d19i23m69í93r 52M77ü28l89l26e55r 6731313980445

hm tak Sparta už dvakrát vyrovnání v poslední minutě, letos je to play off skvělé R^

+16/−3
13.3.2013 22:13

K12a26r62e74l 12N69o20v66á80k 6655281105497

Sparta-Třinec je parádní série. Tyto týmy na sebe měly narazit až v semi. Sparta musí bezpodmínečně zlepšit obranu, s brankářem už nic neudělají. 5 vlastňáků, dvakrát vstát z mrtvých, neuvěřitelný zvraty...R^

+19/−1
13.3.2013 22:10

F77i19l30i42p 66Z69a83b28a 5519927146388

Plně souhlasím, hodně atraktivní serie. Každý zápas ozdobou.

+7/−3
13.3.2013 22:11

P67e74t40r 17T26y71č78k24a 6945152969392

Obvykle bývají čtvrtfinálové série atraktivnější než ty semifinálové.

+5/0

V20á40c28l95a38v 56D51v92o12r98s19k69ý 8826871137474

Dneska se mi Plzenička velice líbila. Tak má vypadat bojovnost!! R^

+7/−3
13.3.2013 22:02

P80e91t19r 22T34y16č36k38a 6135502199862

No Plzeň vyhrála jen díky nedisciplinovanosti Litvínova.

+6/−10
13.3.2013 22:12

V13á15c44l80a79v 19D12v48o73r55s70k10ý 8986121387574

A jiný postřeh krom toho, že PO rozhodují přesilovky bys tam neměl?:-)

+4/−1
13.3.2013 22:18

P14e56t28r 22T33y96č32k84a 6925712329822

A to se jako vylučuje nebo co? Prostě Litvínov udělal několik hloupých a zbytečných faulů. Bez toho by Plzeň prostě nevyhrála. To musí být jasné i fandovi Plzně.

+7/−6
13.3.2013 22:23

P11e25t54r 29S69c47h87w67a28r39z 5595808497396

a bez bruslí by jim nešlo bruslit, co? to jsou dedukce až kdejaký vysokoškolský profesor musí plesat ;-D;-D

F18i56l36i10p 32Z28a36b11a 5629207436198

Hmm na Spartě z prvních šesti nájezdů šest proměněných, asi slušné oddíly.

F24i35l70i89p 78Z27a24b58a 5769977566988

No dneska sem videl první zápas této série a ačkoliv je mi jedno jestli Růča nebo Stráča, tak dneska sem přál Plzni, za to hnusný koleno Posmyka a nesmyslnou hlavičku toho labila.

+17/−3
13.3.2013 21:31

V34l18a72d86i43m57í58r 86M93ü55l19l51e82r 6751313470775

tak ta hlavička byla strašný nesmyl, ale co tam předvedl ten plzeňák to mě pobavilo a klidně bych to přihrání dal dvě minuty

+6/−12

F60i53l49i91p 65Z65a41b11a 5509767366678

Nad tím bych nechtěl spekulovat, protože opravdu nevím, ale už sem pár granátů na nos schytal a pokaždé to bylo hodně nepříjemný a to nebylo tvrdou helmou.

F30i89l63i56p 81Z22a23b28a 5719397786588

Jak říkám, nedá se to s určitostí říct, kolikrát u Knockoutu kluk spadne i dvě vteřiny po úderu.

+7/−2

K13a50r10e64l 60Š81e52d86i92v96ý 1880708986

8-o8-o8-o. tady byla prodleva a byla to pusa na rty ;-D;-D

+1/−1
13.3.2013 22:54

O87n18d62ř69e86j 42R54a12t96a66j 4480918546911

taky mi to přišlo přihraný, ale pravda je že člověk nemůže vidět kam ho mohlo praštit plexisklo.

+3/−5
13.3.2013 21:38

P69e68t51r 28H11r86a92b80á57k 6980817842330

Litvínov dneska mířil v pohodě ke třetí výhře nebýt toho zkratu na konci třetí třetiny. Kdyý jsem pak viděl Plzeň v prodloužení, napadlo mě, že Plzeň snad rezignovala na jakoukoliv snahu. Bylo to děsný a někteří hráči - Hanzlík či Vlasák, ač mají na to věk, tam vysloveně tahali nohy. Nakonec to Plzeň utrápila do prodloužení, v kterím byl Litvínov jasně aktivnější. Nakonec však stálo při Plzni štěstí. Jsem zvědavý, co ted pan Razým vymyslí, nebot mi připadá, že během zápasu to řídí Martin STraka se Špačkem a Razým tam plácá hráče po zádech. Konečně PLzeň dala nějaký ten gol, ale je to pekelná dřina. Pro Litvínov velmi kruté. Ve všech zápasech byl mírně lepší a stav je 2-2. Pokud náhodou začne být lepší Plzeň.....

P79e84t63r 57K11a42u65f46n83e32r 8814426268370

Plzeň dneska o chlup lepší, takže asi zasloužená výhra. Až přestanou Indoši kroužit piruety, přihrávat si do kouta, radikálně zrychlí a budou víc střílet a až Razým přesune Johnsona ke Strakovi s Vlasákem, bude to ještě lepší. Jestli se toho ale dočkáme. Jinak je to docela trápička. Toho litvínovskýho Zidana jsem teda nepochopil - klasický Řepákův "blikanec".

+9/−2
13.3.2013 21:22

Z21b43y34n35ě55k 77M49e89l23i71c48h48a77r 9725397525459

pořád mi připadaj ty pouhé 3 série nájezdů hodně degradující celý výkon poraženého... vrátil bych 5

+10/−4
13.3.2013 20:52

P39e63t78r 67Z76i80k81m43u95n10d 9284845370352

Ač Plzeňák, který je dnes spokojen tak souhlasim.. tohle je největší blbost co kdo vymyslel, zvláště když pak může jezdit furt dokola jen jeden hráč.. celosezonní snažení týmu pak závisí na jedný individualitě..

+8/−2
13.3.2013 21:13

T95o55m33á40š 70Č75e30c48h 4883289669220

Třinec fandí Cheze!!!!!

Jinak, mít golmana jako je Francouz, tak vedeme na Spartě po první 2:0. Hamerlík pak podržel v osl. 3:5, ale první dva goly jasně jeho...