Vítkovice předvedly úchvatný obrat proti Zlínu. Kladnu stačil jeden gól

Vítkovičtí hokejisté během dvaceti minut vyvázli z téměř beznadějné situace. Po dvou porážkách ve Zlíně prohrávali ve druhé přestávce domácího klání už 0:3, přesto nakonec v opojné euforii slavili velký triumf 4:3. První výhru ze čtvrtfinálové série má také Kladno, které zdolalo Slavii díky jediné brance Jana Daleckého.

J72a75n 60D20v81o59ř66á79k 3643911977

"Čistý hattrick" znamená, že hráčovy 3 góly nebyly přerušeny jiným gólem (někoho jiného), případně přestávkou... Pokud tedy dal 1 gól v 1.třetině a další 2 až ve druhé, pak to s čistym hattrickem nemělo nic společnýho... Rv

0/−2
15.3.2013 9:49

T31o18m 89K12l18o72s 7895592236152

Takže podle vás, když někdo ve fotbale dá v prvním poločase gól a ve druhém dva, tak to není hattrick? To je čistý, bez jiného hráče.

0/0
15.3.2013 16:19

D62a16n 45M58a25c90h16o59l57d17a 8577792484452

nevim kde zlinaci berou tolik sebevedomi, Budejovice nas mlely podstatne vice.

0/−1
15.3.2013 8:38

P10e89t69r 12T27y75č64k67a 6575372229302

No nebýt našeho lapsusu tak to bylo 3:0 na zápasy.

D66a67n 60M30a17c84h50o51l68d54a 8117282124862

to je to same jako kdyby Stehlik dal v druhem zapase na misto brevna gol na 2:0 , tak je ted serie 2:1 pro vitkovice :) Hrajete hur nez Budejovice, akorat Vitkovicka potence je slabsi oproti predkolu.

D16a62n 35M40a73c18h45o58l24d44a 8607722864702

no a :) tim jak nas vsichni melou jsme byli posledni 3 roky 2x ve finale a loni smolne prohrali s mistrem az v poslednich vterinach 7meho zapasu i diky netrefeni prazdne brany. To ze nas nekdo mele neznamena ze musi nutne vyhrat, poptej se v Budejicich, zazili to 2x za posledni 3 roky :D

0/0
15.3.2013 10:11

P60e26t72r 19V57o20j74t35a 8451240226177

A proto by jste měli vyletět. Když to neudělali Budějovice je to holt na Zlínu.:-)

+1/0
15.3.2013 10:39

D25a71n 48M30a98c19h75o10l44d16a 8287702534922

pokud si dobre pamatuju na pocet strel nebo na cas straveny v utocnem pasmu se nehraje :)

0/0
15.3.2013 10:55

P82e32t15r 44J83a30n74í43č13e67k 1214499970731

A co tak zminit zlinskeho "sportovniho" ducha, tzn. ze ty letajici placky ani nebyly schopne podat ruku souperi po zapase to nic co? ;-D doufam, ze je za tohle Vitky vyrazi z Play-Off, bo to sem jeste nevidel8-o

P53e96t12r 64J63a68n90í12č40e79k 1374869490381

aha okey, moje chyba ;-D ja mel za to, ze se podavaji ruce i po kazdem zapase v PO, az ted mi cvaklo, ze vlastne ne, asi jsem jeste ovlivneny tou nedavno skoncenou zakl, casti :-)

+1/−3
15.3.2013 2:00

P44e61t87r 68J77a36n63í89č18e51k 1864989760721

mas ode me plus, nechapu jak, ale tohohle jsem si fakt nikdy nevsiml, a to jsem tech zapasu PO videl celkem dost primo na stadione:-)

P81e77t85r 40J89a79n53í45č74e41k 1564809290591

hmm nic lepsiho tam nemas?;-D na hokej zasadne delam ridice, takze smula joudo :-P

P48e38t95r 41J83a49n53í85č13e76k 1614179540401

no to je tragedie, ze jsem se spletl a myslem jsem si, ze se podava ruka po kazdem zapase, i v PO, chybu jsem uznal skoro hned, tak si ty svoje zbytecne komenty strc kam slunce nesviti ;-)

0/0

F97i94l23i21p 66Z83a77b34a 5279157776308

Dnešní zápas Kladno vs. Slavia byla velka nuda. Zápasy Sparty s Třincem či Plzeň s Litvínovem úplně jiné kafe.

+2/−1
14.3.2013 22:09

J45o64z13e26f 52B48a36j53a95j45a 2459249965

Dnešní hokej se Slavií byl moc pěkný. Co mě zaujalo, jak se chovají trenéři na střídačce. Zatímco Růžička tam lítá jako papírový čert, tak ti tři kladenští mudrcové tam stojí, např.při power play si Slavie vzala time a kladenáci měli nějaký diskusní klub, protože tam stáli na ledě, debatovali a Vojta koukal zachmuřeně a nic. Potom Růžička ukáže, že se časomíra se nezastavila a sudí jako kašpárci okamžitě dají o dvě vteřiny navíc. Doufám, že zítra Slavii porazíme.

D16a17v18i21d 83Č44e33r70n76o64h68o32r82s34k54ý 1616444756266

za poslednich deset let mame vic titulu jak vy ;-D ale rejpnout si muzu ne :-P jinak letos to preju Trinci :-)

0/0
15.3.2013 0:41

M12a72r86t85i88n 17H26o66r29á56k 8617957885

A že to rozhodčí nechal zkoumat přes video sis nevšimnul, kašpárku?

+2/0
14.3.2013 23:50

T38o48m 15K82l54o51s 7285532586262

Tak 6 vyloučených Zlína ve třetí třetině. V Plzni a Vítkovicích by řekli, že se tam nedalo vyhrát. ;-(

+5/−3
14.3.2013 21:20

D56a56v21i77d 60D37u15f47e77k 5210618889119

Jak je uvedeno níže, zápas pískali naši nejlepší rozhodčí a ne parodie typu Hodek + Hribík!

+5/−5
14.3.2013 21:52

J29a31n 28K13r66u77p14k23a 4246688785922

Hele, prvni dve tretiny se piskalo spise na Vasi stranu. Ale pak se ve druhe tretine konecne fouklo filmovani na zlinske strane ;-)

0/−2

P43e29t70r 16H92o56r72á53k 4559397387772

Pro nás sprcha a jako Zlíňák říkám. "ještě, že přišla" My a Třinec jsme týmy, které mají jednu vlastnost a tou je jakmile vedeme o dva a více branek přestat hrát. Téhle sérii jsme dominovali osm třetin jaké snad žádné jiné v naší historii, chlapi létali v oblacích a říkali si. "Co to proti nám hraje za lemply, co vůbec dělají v playoff". Vítkovice opravdu osm třetin hrály hůř jak Chomutov, ale touhle pýchou jsme si my fanoušci i hráčí zasloužili pořádnou facku. Ta po zásluze přišla. Každopádně dopadli jsme držkou na zem a teď pěkně od nuly hrát. Vítkovice nemají šanci pokud budeme hrát svoji a budeme pokorní vůči soupeři. Nebudu se snižovat ke kritizování rozhodčích. Zaslouženě pomohli lepšímu týmu, I přesto že rozhodujícím momentem bylo neodpískaný faul na Honejska, kterého zezadu podrazil při výhodě Vítkovic Sloboda, Honejsek se tak nedotkl puku a vznikla situace tři na jednoho, kde Čája musel posunout bránu, aby Vítek nedal gól. S následné přesilovky 5na3 Vítky rozhodly. Takže gratulace na sever Moravy, ale s vítězstvím v sérii moc nepočítejteR^

R47a60d74i53m 12B41e87n41i84c26e17k 8438403848634

Konečně jste poznali, co je to hrát půl třetiny v oslabení, jak musíme hrát my pomalu každou třetinu. Každopádně nás ta výhra nakopne a doufám, že do Gottwaldova pojedem za stavu 2:2.

R51a54d96i43m 18B79e54n94i96c98e53k 8968493458544

Historie se neptá, postup je, naopak jsem si po Vítkách ten zápas užíval, dělal jsem si z toho srandu a nakonec to dopadlo, jak jsem řekl v 80. minutě, že stačí dát gól v prodloužení. Jsme se shodli s kámošem, že Vítky, Spurs i Straky včera splnili úkoly v suchém tričku, zkušeně a s přehledem.;-D

0/0
15.3.2013 10:05

K48a31r79e77l 97P31e48c13i90n95a 4683843734591

I když to bude 2:2 tak ve zlíně,dostanete nakládačku.Rozhodně Vlach nebulí jako Svozil.!!!!

+3/−9
14.3.2013 23:29

J36a63n 96H11a14v89l39i29n72a 9344596409673

tak my vysvetli, proc jste brani jako nejvetsi herecky a placky extraligy od doby Bokose....to jste byli na vrcholu "oblibenosti"

+1/−2
15.3.2013 9:03

K90a45r11e91l 51P15e29c61i26n20a 4363423614131

To je názor tvůj trotle co takle dát góla s ofsajdu to by vám šlo!!!!!!

M52a70r67e52k 85H88o23r35e84n63s59k31ý 3309103553955

Těch 5 na 3 na konci jsem taky nepochopil. Ale na to se vymlouvat nemůžeme, uvidíme zítra.

+3/−5
14.3.2013 20:42

D16a59v14i42d 67D65u18f74e97k 5550828259439

Taky jsem to nepochopil, mělo být nařízeno TS za úmyslné posunutí branky ve vyložené šanci! ;-)

+5/−1
14.3.2013 20:49

P32e25t35r 48T59y91č84k37a 6915682349152

To se píská až v posledních dvou minutách.

+2/−1
14.3.2013 20:52

P32e68t63r 17T41y36č66k43a 6175192299492

Čajánek posouval branku při signalizované výhodě a jasné šanci Vítkovic.

M81a35r22e95k 84H82o16r15e32n45s47k38ý 3299173393165

No však píšu, že jsem nepochopil tu přesilovku 5 na 3 :-)

0/0
14.3.2013 20:53

R25a82d57i64m 58B72e49n94i37c69e37k 8178893178344

Při signalizované výhodě přišlo úmyslné posunutí branky, čili vyloučení za faul a posunutí branky. Co je na tom tak nepochopitelného?

+1/0
14.3.2013 21:47

P86e20t88r 26T66y49č51k48a 6985632129472

Protože před tím posunutím byl faul Vítkovic.

0/−2
14.3.2013 22:02

R32a75d62i60m 29B15e89n38i83c18e63k 8668183848264

Myslíš ten souboj, který zlínský papírák neustál? Asi jako když Stehlík na ty vaše chudinky stačí jednou rukou na dva hráče.;-D

0/0
15.3.2013 10:27

K67a25r55e98l 24P24e20c60i27n39a 4903723654721

Stehlík,to je lempl kometa ho vykopla ale pro vás je dobrý.!

0/0
15.3.2013 11:46

R44a58d11i56m 35B27e29n74i19c18e11k 8108773508774

To, že neuspěl v mužstvu, kde dělají hokej amatéři, je známka kvality hráče? Nebuď k smíchu.;-D

0/0
15.3.2013 13:28

M56a32r17e80k 32H82o32r53e64n87s32k21ý 3259453303375

No to, že při výhodě vítkovický hráč fauluje a přesto se hraje dál. Ale to je jedno, prostě jste nás přejeli v té poslední třetině a zaslouženě zvítězili.