Krejčí režíroval výhru Bostonu, Voráček se poprvé v NHL popral

Hokejový útočník David Krejčí zařídil výhru Bostonu 2:0 na ledě Buffala, když v závěrečné třetině nejprve svým 8. gólem sezony ukončil bezbrankové skóre a následně asistoval u pojistky z hole Nathana Hortona. Zato nejproduktivnější Čech dosavadního průběhu NHL, útočník Jakub Voráček, tentokrát nebodoval a naopak se představil fanouškům Philadelphie v pěstním souboji.

P40a29v73e63l 71Z24e66l93e97n38ý 5824943608152

Na ten Dallas se nedá ani dívat. Za první dvě třetiny 6 střel na branku. Obránci si v obraném pásmu zkouší slepé přihrávky. Nikdo si neumí ani přihrát. Když jedou dva na dva a útočník má možnost přihrát Jardovi nebo vjet sám do dvou obráncu tak si automaticky zvolí to druhé. Kdyby neměli toho výborného golmana tak to mohlo skončit stejně jako v Detroitu.

+5/−1
1.4.2013 12:16

K91a91r67e31l 14A94d94á25m31e45k 4449561318711

Dallas to byla dnes tragedie,holomajzna jaká se jen tak nevidí,druhé vhazování a propadlo to tam,obránci křižné přihrávky v obraném pásmu a ztráty puku ,trenérovi museli vstávat vlasy na hlavě.Utočníci,tam nebyl ani náznak kombinace,prásk to do utočného pásma,a nějak to umlátit.Konec třetí třetiny už vypadal tak jak se má hrát o playoff,ale už bylo pozdě.

+5/0
1.4.2013 10:37

J70a34n 71H98a40ž21m84u77k72a 6173356635

Jágr klasicky bez gólu či asistence. On má snad na to patent. Hlavně že přivedl Stars k další prohře.