Baráž: Liberec zdolal Boleslav, Chomutov zvládl prodloužení v Olomouci

Po šestém kole baráže o hokejovou extraligu si vedení v tabulce upevnili hokejisté Liberce, kteří porazili Mladou Boleslav 4:1. Gól a dvě asistence si připsal Radek Duda. Poslední Olomouc podlehla doma Chomutovu 2:3 v prodloužení, které rozhodl Pulpán.

K81a31r88e72l 38S33t64i44x 6588356963258

Nejlepší hráč Chomutova byl Šindler!

+11/0
5.4.2013 22:58

V43á59c67l53a79v 37K86o22v85á53ř 4950334871678

Tak si to dneska Chomutov vybrečel.... Šindler nejdřív nepotrestá faul na Koloucha kterej byl minimálně na 2+10, pak sežere etudu Chomutovskymu simulantovi, doufám že boží mlejny melou...Jinak Mora si to víceméně prohrála sama...

+15/−2
5.4.2013 21:57

J63a46n 74M41o76r85a54v58a 4302145229353

když vidíš před sebou nějaký předmět, který na tebe letí, tak  co uděláš???

uhneš. co on taky udělal byl to instinkt proti předmětu, navíc hrál dál a nedržel se za obličej

navíc dle pravidel ho ta hůl ani nemusí trefit do obličeje, vše co je nad výšku ramen se může pískat jako vysoká hůl.

+1/−10
5.4.2013 22:04

V53á84c22l95a39v 50K29o25v35á48ř 4390684881818

Jenomže v tom případě by bylo za zápas 30 trestů za vysokou... dneska se píská kontakt s helmou nebo oblicejem, a nechapu proc Sindler nepiskal ten faul na Koloucha tam to bylo minamlne vrazeni na hrazeni...

J15i24ř20í 90Š79v56e50h81l25a 1934364212916

Se koukni na ten instinkt ve zpomaleným záběru:)

+2/0
6.4.2013 1:52

S50t19e75p37a43n 97T77o39t58h 8258789605228

Jako instinkt to beru, pokud to udela PRI a PRED...jenze tady to bylo PO a jeste se chytal za bradu a oblicej, jak ho to boli a s prikrytym oblicejem odjizdel od branky, jakoby mu chybela pulka obliceje.

Tohle bylo jasny ovlivneni zapasu.

Hnus. Melo by se to trestat stopem na nekolik zapasu. Stejny to bylo s Hamrlikem ze zlina. V P-O davat pokutu je nesmysl a tech 10% rad zaplati klub, protoze se mu to vyplati vic, nez podplacet rozhodci. Je to levnejsi a ucinejsi.

0/0
7.4.2013 7:47

O53n20d63ř75e62j 14S55l72a47v81í83k 7146113852159

Hmm škoda těch nepromenenych šanci mohlo to být rozhodnutý a pak by se o rozhodčích nemluvilo. Nemám rad nějaký breceni na rozhodčí ať ve fotbale nebo v hokeji vždycky by si to mělo mužstvo odehrát na hřišti i navzdory tomu. Ale to co předvedli vcera rozhodčí tu poslední třetinu vytocilo aji mě a odcházel jsem poněkud znechucen z jinak docela pěknýho zápasu.