Hokejisté Boleslavi jsou dál ve hře o extraligu, Olomouc už šanci nemá

Gól chomutovského útočníka Milana Krafta z poslední minuty utkání definitivně ukončil naději hokejistů Olomouce na postup do nejvyšší soutěže. Hanáci v 9. kole baráže prohráli na severu Čech 0:1 a už nemohou atakovat postupové příčky. Naopak Mladá Boleslav po drtivé výhře 7:0 nad druhým Libercem ztrácí na 3. místě jen jeden bod.

L94u29k57á91š 18K67r57e89č93m22e72r 7417804108400

Rád jsem se dočetl že Honza Lukáš zachytal dobře. I když jsem zápas neviděl, sledoval jsem toho kluka už dřív a doufám že se brzo chytne mezi dospělými. Rozhodně chytat umí. Jsem zvědav jestli v Olomouci zůstane i pro příští sezonu.

+1/0
13.4.2013 9:24

K83a20r90e31l 73Š29e15d81i58v33ý 1320768886

No, v té plzeňské mafii v hokeji aby se čert vyznal. V play off si to režírují slušně, viz série s Litvínovem, mlčení Růžičky a poslední zápas finále byl taky vystřižený!!! a kdo ví co chtějí v baráži??? schvalovali si ji sami ... a sami si ji řídí ... Král, Řezníček, ...

P60a19v36e76l 28H29o90r35s39k87ý 1885476979677

Hmm, a proto ty odečty nedávno, byly jen tak naoko, že jo? Pravda, tehdy u toho nebyl Řezníček ale jen Král, kujón jeden ;-D

0/−1
13.4.2013 6:26

P85e89t67r 40T89y37č42k40a 6775102179542

Pokud vím tak tehdy neřídil extraligu Řezníček, ale Šulc.

+1/0
13.4.2013 6:53

P50e75t68r 16N44o68v86o21t72n22ý 2502227390830

Mily jene z moravy kdybys dnesni zapas videl, vedel bys ze kaprici plavou opacnym smerem... Minimalne rozhodci spis drzeli tygrikum....

J66i14ř30í 41Š35v68e72h78l25a 1654334532306

Kde je ten prďola, co minule psal, že už baráž nebude zajímavá?

P89e32t24r 49T45y96č16k89a 6235302179512

Já rozhodně nepsal, že nebude zajímavá. Nevím kde jsi k tomu došel.

0/0
13.4.2013 6:54

K80a24r53e65l 15D77l49o47u70h89ý 2332545152655

To co dnes předvedl Chomutov, to se jen tak nevidí. Tolik šancí a jeden gól 10 vteřin před koncem, tak to je střelecká nemohoucnost. nehledě na to, že rozhodl Kraft, který celou baráž hraje totální holomajznu. Přitom v I.třetině měl tři vyložené šance sám před brankářem. Zato Olomouzcký brankář super výkon

+3/−1
12.4.2013 20:10

J31a53n 52M49o32r77a61v77a 4452455589393

my z každého nýmanda v brance uděláme v hvězdu, bohužel

dnes to byl zas hokej na jednu branku jako posledně. Liberec je v tom pěkně namočený  ale stejně to udrží. Bude se rozhodovat v posledním zápase v Liberci a to si nenechají utéct. To by se musel stát moc velký zázrak aby to Lolka uhrála přes kapříky jedině a to oni umí. :-)

+2/−3
12.4.2013 20:38

J78o68s26e62f 16Č39i77h52á91k 7351119440106

Také jsem říkal,že soupeřům vyrábíme brankáře pro extraligu :-) Byl to nervák.Jen jsem čekal kdy se trefí Olomouc a půjdem do kytek.