Strach z prohry, nebo touha po vítězství? Ve finále rozhodne psychika

O tom, že psychika je (nejen) ve sportu základem úspěchu, není třeba pochybovat. Jak s ní ale pracovat ve vypjatých okamžicích, jako je finále hokejové extraligy, kde se situace mění každým zápasem?

O39t87t65o 94H38a85l67í41ř 9573847908566

Baví mne, jak i-dnes informuje o vrcholícím play off - pravidelně před zápasem vždy jen po jednom bezkrevném rozhovoru s nějakým hráčem z obou týmů. Myslím,že kdyby hrály pražské týmy, tak by nás tu zahlušili vyjádřením odborníků, vlastními prognózami a úvahami a spoustou dalších článků. Ale na Plzeň se Zlínem kašlou a objevují se tu jen takové nic moc články z povinnosti... ;-D

+5/0
17.4.2013 13:20

P98e54t86r 40H27r62a85b40á76k 6420487152670

O celé serii je tolik článků co o derby pražských s ve fotbale. :))

P64e14t57r 39H48r49a34b92á73k 6800637512620

Rozdíl střel na bránu dvacet pro Plzeň. To však roli nikdy nehraje a v konečném důsledku i samotné celkové skore nemusí vůbec nic znamenat. Ani první gol, ani aktuáln¨í počet hráčů. Prostě nic. Bude to o tom okamžiku, kdy pokud tým chce, tak úspěch mu půjde naproti. 5.zápas je sice důležitý, ale Plzeň dobře ví, že prohrávat 2-3 na zápasy se dá otočit (Litvínov). V daném případě sice fandím Plzni, alev konečném výsledku at vyhraje ten, kdo to bude chtít víc. Řešit hru po třetinách, po minutách nemá smysl. Stav je prostě 2-2 a nehraje roli, zda tým hraje doma, či venku.

+3/0
17.4.2013 12:41

J73a59k40u96b 49M60a36r24k42v32a56r32t 9382513805512

Jako plzeňák musím říct, že ač Leška často simuluje, za což ho nemusím, tak se mi líbí jeho nadhled.... Psychopat Čajánek věčně brečí u rozhodčích, linhart osekává koho může (ono vystát provokatéry kováře s pletkou.....), ale Leška se v Plzni naposledy s někým chytí před brankou a za chvíli odjíždějí a oba se rechtaji....!! :-))

+4/−2
17.4.2013 11:43

P81e42t25r 96T20y30č36k29a 6125982659432

Leška naposledy simuloval někdy před 10ti lety.

+7/−4
17.4.2013 11:47

P31e79t62r 30H82r91a75b25á27k 6750147632920

nepamatujete si přesně datum, kdy naposledy??

+1/−4
17.4.2013 12:42

J37a32k80u10b 17M19a97r53k50v90a48r47t 9532523525322

Zato tak výrazně, že se to s nim táhne doteď...!! ;) v jeho věku už asi není jednoduchý se zvedat z ledu... Zdatně ho zastoupil Čajánek, Balaštík i nás lev

+1/−4
17.4.2013 12:58

P21e93t50r 93H92r92a61b69á36k 6480467752640

Leška už simulovat nemusí, už padá gravitačně.

+2/−5
17.4.2013 13:08

O34t16t37o 61H14a81l97í54ř 9283947888676

A co to bylo včera? Válel se tam jak střelenej zajíc téměř bez kontaktu. Inu, typická zlínská héééérečka;-D

L44u69k21a73s 67P72o31k88o26r84n20y 7855497696547

Tak uvidíme co Zlín, Plzen chce hrát hokej a chce ten titul vyhrát. Zlín chce hlavně neprohrát;-D;-D;-D

+6/−8
17.4.2013 10:30

P77e91t98r 60T36y13č22k73a 6555532199952

Poslední dva zápasy ve Zlíně Plzeň předvedla výbornou defenzivní hru Plzně*. (*newspeak po staru beton)

+7/−4
17.4.2013 10:57

O52t71t28o 34H73a91l14í47ř 9373437548366

Hrát většinu zápasu v útočném pásmu je beton? Neztrapňuj se - betonovat se snažil Zlín. Ale to bych jim nevyčítal, spíš ty jejich typické herecké a nesportovní kreace. I když přiznávám, že jich je v této sérii na obvyklý zlínský průměr nezvykle málo.

+2/−8
17.4.2013 11:22

P26e45t10r 63T12y13č94k89a 6785772249232

Plzeň měla ve druhé třetině druhého zápasu ve Zlíně celé tři střely na bránu. Tak tady nelži, že strávila většinu času v útočném pásmu a zajdi si radši k očnímu.

+6/−4
17.4.2013 11:29

O81t12t42o 95H31a95l64í29ř 9583767788276

Podívej se na záznam a nevytrhávej z kontextu jednu třetinu ze dvou zápasů, ke kterým ses vyjadřoval předtím. Chceš snad popřít, že v nich Plzeň byla podstatně častěji v útočné třetině než doma hrající Zlín? Tobě bych kromě očního doporučil ještě nějakého odborníka na psychické problémy.