Rachna kachna II. Čech napodobil Rachůnka z MS. Zlín to nezachránilo

Tým prohrává o gól, konec se blíží, mnoho fanoušků se chytá za hlavu, zdá se to být beznadějné... A pak přijde Gól. Takový, který fandové slaví nejbouřlivěji ze všech, po kterých by nejradši přelezli mantinel a rozletěli se po ledě obejmout šťastného střelce. V sedmém finále jím byl Filip Čech v čase 59:50.

F56r40a36n58t41i90š20e60k 28S62t70r73n27a60d 4574315499396

Obrovské zklamání z výsledku ... nelze sdělit slovy.

PLZEŇ  N E N Í   LEPŠÍ !

Indiáni měli jen víc štěstí .

Hokej dovede být strašně krutý !!

+5/−1
22.4.2013 9:56

J49a68n 35K56r19a63t31o71c57h18v70í60l 8918387190981

Já jsem  spokojen i s druhým místem, kdo by to před sezonou řekl? Píšete, že Plzeň není lepší, ale i my jsme lepší nebyli. Bylo to vyrovnané, rozhodlo štěstí ale na to se historie neptá. Gratulace Plzni a obrovský respekt před Zlínem. R^

+5/−1
22.4.2013 10:10

J41o43s69e76f 35N81o80v83á91k 9863814357683

Zlin dal prvni dva goly po jasnych faulech, ktery se mely piskat (i presto, ze byl ponekud volnejsi metr na obe strany), takze sem rad, ze vyhrala Plzen. Ale zapas supr, supr hokej, diky oboum tymum. R^

+12/−12
21.4.2013 23:49

J16a42n 17K70r11a11t32o36c88h88v70í54l 8988237340311

V prodloužení byly ještě jasnější fauly na zlínské, tak sem netahejte nějaké běžné souboje, kterých je v každém utkání nespočet. Ty jasné fauly jste viděl jen asi vy. Gratulace Stračenovi a spol. R^

+4/−1
22.4.2013 10:08

D48a31v93i43d 23Z28á27r78u91b98a 2744389797386

V prodloužení to pouštěli na obě strany. Faul Balaštíka před prvním gólem byl ale úmyslný a evidentní i bez opakovaného záběru. Tak se aspoň pokuste být trochu soudní.

0/−1
22.4.2013 12:58

P74e81t12r 53K59u31b47a 3979520720

Je to tak. Ten Balaštíkův byl jasný. Zdálo se mě to jako faul i naživo, teď když jsem viděl záznam, tak není o čem pochybovat. krásný zápas, špatný konec. Gratulace do Plzně.R^

0/0
22.4.2013 13:48

P16e52t53r 98T31y35č67k55a 6615532659862

Škoda, že Karel se na ten zápas už jen mohl dívat z vrchu kopce. Dnes měl být s Čájou na ledě.

+14/0
21.4.2013 23:24

P91e55t86r 24M37a78r11e36č93e56k 1593141949728

Gól díky rozhodčím Rv ... v šesti proti čtyřem. A stejně jim to prd pomohlo ! Zlín Rv  Plzeň zaslouženě R^

+3/−26
21.4.2013 22:47

P96a69t74r98i11k 32K51ř70í16ž 8751725792690

Jsem z Plzně, fandím Plzni a musím říct, že jsi pit*mec.

+20/−2
21.4.2013 22:53

P73e17t81r 27M84a28r87e89č55e66k 1443931679968

A víš že jsi mi úplně fuk .. :-) ? Podle mne se prostě v posledních vteřinách vylučovat nemělo . Nevím co je na tom pitomého .

+1/−20
21.4.2013 23:14

P26e77t58r 91T48y13č58k37a 6975792619522

Kdyby se vylučovat nemělo tak by si bránící tým mohl faulovat jak chtěl. Z jakého titulu by měl mít tuto výhodu.

+13/−2
21.4.2013 23:22

P43e44t31r 48M21a51r56e19č36e29k 1213381749858

Proč asi sudí pouštěli hru v prodloužení ..

+1/−7
21.4.2013 23:29

P16e81t51r 13T39y15č42k34a 6345912579822

V prodloužení to pouštěli na obě strany, ale na konci třetí třetiny by to byla zřejmá výhoda pro Plzeň, protože ta bránila a pouštění faulů by ji prostě zvýhodnilo.

K54a92r46e58l 70P96e66c30i27n62a 4953763854941

Marečku hokej se hraje 60.minut Vlasák to jasně řekl vyhrálo šťastnější mužstvo.R^