Krejčí režíroval výhru Bostonu, Pittsburgh dominoval i bez Crosbyho

Hokejový útočník David Krejčí se blýskl skvělým výkonem v zahajovacím zápase Bostonu v letošním play-off. Český centr, jenž ovládl bodování vyřazovacích bojů NHL před dvěma lety, s bilancí (1+2) režíroval výhru 4:1 nad Torontem. Jasným vítězstvím skončil i souboj Pittsburghu s Islanders. Domácí Penguins i bez kapitána Sidney Crosbyho uspěli hladce 5:0.

K39a93r38e84l 47J61u62r60d81a 6259781398378

Nemáte někdo link jak byly sestaveny pětky v zápase, já to jednou někde na nhl.com našel, ale nevím přesně kde. resp. v jaké pětce hrál Jágr a s kým? díky.

0/−1
2.5.2013 12:13

M80a26r25t38i76n 96S37a19k55a58l 4150664670482

+1/−1
2.5.2013 12:14

K32a25r44e72l 91J28u56r53d21a 6719911888758

díky, takže jestli tomu rozumím Jágr hraje 4 lajnu a chodí na přesilovky? neboˇmá více času než kolegové z útoku.

0/−1
2.5.2013 12:37

M42a41r45t82i60n 66S86a66k83a85l 4820664490102

Jojo, při přesilovkách byl na ledě hodně. Ice time měl 16 minut, kolegové z útoku ho měli menší (Daugavinš 10 minut, Kelly 13 minut)

0/−1
2.5.2013 13:01

P83a82v44e33l 27P79o23s40p44í46š52i86l 3211794373145

no minimalne dvakrat se tam "zapomnel" s Krejcim (misto Hortona), takze hral chvili v 1./2. lajne (tam je otazka ktera lajna je prvni)

V38e78r43o46n78i29k14a 16K71o67n78o28p10á41č90o16v85á 8479441922179

Robert Záruba na twitteru: "sms od tiskového mluvčího NT: Pavelec má zdravotní problémy, které by měly během 2-3 dnů odeznít. Proti Bělorusku v bráně Saša Salák."

0/−2
2.5.2013 9:27

J67a37r14o72s78l67a92v 81S22v46o80b53o71d51a 5681945245352

Veroniko, co to má společného s tímto článkem? :-)

+2/−2
2.5.2013 10:14

J32a23r65o97s18l69a54v 17S30v20o89b22o90d38a 5621105705512

Havlát toho podle mého asi moc neslavil, když ze zápasu po třech minutách času na ledě opustil kvůli zranění Rv Ale to je asi nepodstatná informace ;-O

+6/0
2.5.2013 9:08

J39a73r98o60s21l34a58v 31S96v74o38b89o32d20a 5701225225782

*odstoupil

+1/0

T50e68r29e43z27a 70H47l81a91d10k55á 8517890719796

Nemůžete toho po redakci chtít příliš :)

+2/−1
2.5.2013 14:07

M27a65r50t35i71n 11R41y48š85k71a 7796788408876

krásná práce SJS :-) dokud bude mít Nemo takovou formu a na druhé straně bude chytat Luuuuu, tak jsem v klidu

+1/−1
2.5.2013 7:41

R78a50d78e26k 82Š58r11u31b94a56ř 7373231384419

Na zápase jsem byl a zrovna dneska nebyl Luongo důvodem, proč domácí prohráli.

+3/−2
2.5.2013 9:02

M58a75r54t83i65n 19R14y53š29k85a 7506768188306

Ano to vím, že Luu dneska spíše podržel, ale celkově si myslím, že když bude chytat on, tak šance na postup SJS je větší. :-) Jen doufám že mě nepřekvapí.:-/

+1/−1
2.5.2013 10:06

R42a70d46i91m 17P93a22v58l75i35c17e22k 1780948691934

Tak s timto vykonem Leafs muzou akorat tak hrat na rybniku. Sice vedli 1:0 a nastrelili tycku, ale to je tak asi vsechno. Ta bomba od modre od toho bostonskyho beka byla paradni - v plne rozjezdu, wow.

Jinak az to Jagrove lajne zacne padat tak se mame na co tesit. Ty pasy od Jagra jsou uzasny, ten tam zas motal vsechny.