Brankář Vokoun znovu držel Pittsburgh, Ottawě povolil jediný gól

Předvedl 35 úspěšných zákroků a inkasoval pouze jednou. I díky výbornému výkonu Tomáše Vokouna porazili hokejisté Pittsburghu v úvodním utkání druhého kola play-off Ottawu na svém ledě 4:1. Český gólman byl vyhlášen druhou hvězdou zápasu, tým dovedl k vítězství i ve svém třetím letošním startu v bojích o Stanley Cup a ve vyřazovací části NHL dosud kryl 101 ze 105 střel.

T80o41m47á95š 54Č75e27c88h 4193939259490

Tragická je výkonost kanadských týmů.

V 1.koly byly 4, z toho tři vypadly, teď je asi na řadě Ottawa.

Loni to bylo ještě horší.

Calgary, Edmonton, Winnipeg (Atlanta) jsou mimo už několik sezon.

M94a77r31t35i60n 85S27ý21k68o63r93a 1357578557367

Taky mně přišel Vokoun v první třetině daleko nervóznější než ve čtvrtfinále. Dost mu vypadávaly puky a ten první gól byl dost lacinej.

0/0
15.5.2013 11:53

M32a63r92e34k 51B56u29č33e43k 6382734679

byl jeho, ale vyloženě lacinej nebyl, snažil se nehejbat, myslel si že ho má puk pod sebou, ale měl ho koušíček za sebou a týpek to dorazil ...stane se

M75a54r87t96i85n 27V53a26v14ř88í63k 8361904332

Jestli bude chytat i nadále Vokoun, tak už definitivně o Stanley Cupu nepochybuju, Go Pens!R^

+6/0
15.5.2013 8:35

P26a45v94e37l 70P67o83s34p69í77š80i84l 3741414403485

a tak zas tak jiste bych to nevidel... Ottava rozhodne nebyla horsi tym a za neco v podstate stal jen Kunitz, Malkin, Dupuis a Vitale s Kennedym. Navic Vokoun v prvni tretine byl casto castovan oznacenim "very shaky". Ale o tom, ze je lepsi nez MAF asi nelze pochybovat - mysleno v aktualni forme. Vsak uz se pro nektery nepovedeny zakroky se v pittsburghu uz vzil pojem "Fleury-esque":-)

M96a68r24e28k 28B50u69č44e78k 6502834199

Myslím, že Vokoun byl naprosto OK, ten jeho jedinej gól byl celkem smolnej, nechci říct, že tomu neboh zabránít, ale prostě si myslel, že má puk pod betonem a měl ho asi cenťák za betonem a dorážející hráč si toho všimnul, neoznačil bych to jako "shaky". Navíc asi 3 minuty po tom tam zachránil 100% gól. Podle mě byl rozdíl v tom, že v té minulé sérii Islanders víc kombinovali a stříleli ale Senators chodí víc dobrankoviště, takže Tom měl často menší výhled a víc vyrážel, než chytal. Ale jako v těch minulých 2 zápasech vypadal o něco jistější, holt jinej soupeř.