Špílmachr Krejčí nastartoval Boston i ve finále. Na výhru to nestačilo

Před finálovou sérií se o něm hovořilo jako o horkém kandidátovi na Conn Smythe Trophy pro nejužitečnějšího hráče play-off a první zápas v Chicagu to jen potvrdil. Mozek týmu David Krejčí opět táhl bostonskou ofenzivu a dvěma asistencemi přispěl k vedení 2:0. Navíc výrazně pomohl i v obraně. Přesto to na vítězství nestačilo.

J18a11n 59V68a61s63e18k 9371489299981

;-D

Špílmachr Krejčí  to ste mne pobavili

0/−1
13.6.2013 12:03

V84r78á24t70n15ý 11K36a84r93e37l 7640485340523

beztak to režírovali Pelta s Berbrem ;-)

+3/0
13.6.2013 9:41

V37r62á10t88n85ý 13K87a65r65e24l 7280125970673

sakra.. mělo být jinam...:-/

+3/0

F70i29l52i28p 25Z24a73b95a 5739817426428

Chicago ve statistikách lepší o 10 víc střel a o 10 víc na šance!!!! Krejčí byl v prodloužení nejaktivnejší hráčem!!! Plus buď se mi to zdálo, nebo ten rozhodující gól tečovali dva hráči!!!

+1/−1
13.6.2013 7:43

F51i90l63i13p 80K46o21l43b18á36b55e37k 2586436945951

Blbost...Boston měl sice méně střel, ale byl lepším týmem. V prodloužení ty vyložené šance měli zejména hráči Medvědů...zejména Krejčí, Jágr, ten Lotyš apod. Vyhrál bohužel šťastnější, po střele Rozsívala a po dvou tečích (Bolland a Shaw)...

+3/−1
13.6.2013 8:10

V23l58a55d85a97n 38K26a33h18a22n 9291194374622

Chicago bylo aktivnejsi, ale Boston mel vetsi sance.

+1/0
13.6.2013 8:13

F65i36l16i52p 69Z45a74b12a 5219477656868

Jaká blbost????? Pouze konstatuji fakta ze zápasových statistik!!!!

P33e90t34r 80V73l88c11e51k 5892345605487

Už i na onlajnech je poznámečka, že výhra Chicaga byla v režii Čechů, tady také se uvádí obrovský podíl Čechů.............proboha, Češi, nikde to do světa nevykřikujme, jak je všechno v naší režii, nebo budeme světu pro smích..............:-/