Třicet střel nestačilo. Kometa nedala Slavii z jasné převahy ani gól

Brněnským hokejistům se ve druhém kole extraligy postavila zeď v podobě brankáře Slavie Dominika Furcha. Díky němu a nemohoucnosti domácích střelců Kometa prohrála se Slavií 0:1.

M66i23r59o10s64l79a86v 62M78e93t53e74l15k46a 5851570214644

jéé,vy řešíte jména ,řešte výkony,zatím co jiná mužstva mají brankáře,my máme Trvaje,takže když jiní podrží,on pustí.A že nedostal druhou branku?Inu proto,protože na to Slávia neměla.

0/−1
16.9.2013 21:50

K35a41r35e90l 94S25t90i82x 6898876463758

Dominik Trvaj ;-D Ať to stojí, co to stojí, ale autor je vůl!

+2/0
16.9.2013 14:08

M57a41r77e97k 39Š30e71b82e94l74a 6734878291965

Co ten clanek psalo za pacienta? Dominik Trvaj? Ze 2 zapasu 9 bodu? Co to proboha je? 8-o

0/0
16.9.2013 13:51

P62a63v95e64l 36R56o62č59e40k 9473577194814

Kdo schytal 30 střel? Dominik, Trvaj nebo Furch? nějak mi to nedochází, prosím jmenovat konkrétně, na zápase jsem nebyl, ale z tohohle jsem de...!

0/0
16.9.2013 13:19

E80r11i34k 59W25i78n83k28e79l86m84a48n33n 7932251981982

nějaké brno jsme ponížili a vyplenili, takovéhle mužstva nemají co v extralize pohledávat - to je REALITA !!

+1/−8
16.9.2013 12:25

L83u71k40á63š 77V42o72j17t16e45k 8515960253980

moc se nedivím, že jsi přesedlal na hokej, ale trochu soudnosti by neuškodilo ani tady...;-D

+5/0
16.9.2013 13:28

J24a20n 50L83a97p56e51š 5785710309

S tímhle borcem by si dobře popovídala moje varná konvice,jejich iq je dle tohoto příspěvku na stejný úrovni.;-D

0/0
16.9.2013 19:53

R97e77n90é 64J10í58š23a 2887517331126

Áno. Dominik Trvaj. Chápu, že máte v hlavě vybabišováno, ale tohle?

J59o98s49e69f 81T87e39s75á35r61e50k 7342586372889

"Brankář Dominik Trvaj schytal třicet ran." ROFL!

+2/0
16.9.2013 10:11

I83v27a86n 43N49a68j42t 5165960767229

.......ano ano Dominik Trvaj alias Dominátor. A ještě devět bodů po dvou kolech? To snad nemůže mít ani Sparta;-)........

P79e67t71r 48D31o79s33t12á43l 1913479932

Nerad to říkám, sic to vždy bude zavánět subjektivismem ale hokej v podání HC Slavia Praha byl ódou na "antihokej". Jak říkal jeden můj "spolufanda" Kometa musí vnutit soupeři svůj styl hry a ne se nechat ukolébat (což se včera stalo).

+1/−2
16.9.2013 9:59

J82a38n 66J81o54š86t 9409327561382

No ona Slávia "pod" Růžičkou nikdy nehrála hokej "pro diváka". O to víc mrzí, po předvedeném výkonu Komety, ty body.

+1/0
16.9.2013 11:08

R67a68d59o57v30a21n 78H65r63a26b66ě 2973238582821

a já se jen směju, tři bodíky doma a Brno pláče, pláče, pláče ... byli lepší, fňuk, nevyhráli, fňuk, Slavia hraje antihokej, fňuk, atd., atd. ...

0/0
16.9.2013 22:21

V38á91c89l34a63v 87M39a59r40e97t41h 3393926308125

Reportér v pořadu S mikrofonem za hokejem říkal, že některé obranné zákroky slávistů volají po vyloučení, speciálně zákrok kolenem slávisty na brňáka by se dal ohodnotit na 5+do konce a nebyl vůbec odpískán.

Ale brněnští střelci měli včera takovou fazonu, že by asi gól nedali ani za 2 zápasy. Někdy to tak je.

0/0
16.9.2013 9:45

J70a85n 42J25o51š15t 9499177301502

No, musím říct, že jsem se smál, za co sudí vyloučil ve III. třetině komeťáka .... ve světle toho co pouštěl slávistům ve II. třetině to bylo opravdu humorné. No jo Cajzli:-/.

+1/0
16.9.2013 11:11

K73a51r11e22l 39S94t97i16x 6518566543108

Asi se lekli poměru vyloučených a v té druhé zapomněli pískat fauly. Ale měli jsme v první třetině i přesilovku 5 proti 3 a nebylo to nic platné, takže je otázka, jestli by to pomohlo.