Série končí. Závěrečný nápor nestačil, Lev doma podlehl Kazani

Vítězná série hokejistů HC Lev Praha na jejich ledě skončila. První domácí prohru jim připravil jeden ze spolufavoritů KHL z Kazaně. Zápas, v němž skórovali jen útočníci ze Skandinávie, prohráli Lvi 1:2.

J98i66n76d90ř66i92c24h 15M40u24s78í35l87e11k 5119761646

Novokuzněck, Novosibirsk, Vladivostok a Chabarovsk: to je opravdu luxusní venkovní trip. :-P

0/0
24.9.2013 10:50

P56e59t95r 59B88u24b83á14č21e35k 2175575665970

Kazaň byla hratelná, ale vzhledem k tomu jak laksně odehráli těch posledních 5 minut, si tu výhru asi nezasloužili.

+2/0
23.9.2013 22:38

M27a63r81e21k 93B40u31č11e79k 6282224659

Bohužel mi nezbývá než souhlasit R^ měli 5ti minutovou přesilovku, respektive 4 a půl minuty (...to zbývalo do konce) a slušně z toho odehráli sotva 1 minutu, spoustanepřesných přihrávek, navíc na své půlce a kevšemu tam bylo i jedno zakázaný uvolnění ...takže minimálně 3 minuty absolutně zahozený.

0/0
24.9.2013 7:15

J20i43n66d55ř82i14c44h 87M90u70s77í51l19e51k 5919851556

Přesně. Pětiminutová přesilovka se musí využít. Jak hrál Lev slušně většinu zápasu, tak ten závěr se mu vůbec nepovedl. Škoda, protože jinak by si zasloužil za včerejší výkon bodovat. Byla to ideální možnost jak si vybojovat prodloužení.