Hokejový Lev uspěl na Dálném východě. Vladivostok zdolal v prodloužení

Pouze 47 sekund dělilo hokejisty Lva Praha od tříbodového vítězství na ledě Vladivostoku. Český tým však neodolal závěrečnému tlaku soupeře a v poslední minutě inkasoval. Přesto nakonec odjíždí z dalekého sídla spokojený, hned v úvodu prodloužení totiž vstřelil vítězný gól na 3:2 obránce Jaakola.

K78a13r28e48l 42N88o11v24á72č73e82k 5741345189836

Lev z velké převahy není schopen dát gól. Je to vidět ve všech zápasech se slabšími soupeři teď na východě. Trenér by měl něco vymyslet.

V tomhle posledním zápase, po velké převaze jen 2:1, a když jsou pod tlakem, tak jim to v obraně hoří, tak dostali na 2:2. nevyhráli zápas, kde měli velkou převahu.

0/0
1.10.2013 16:34

J76i82n31d63ř83i97c93h 41M30u18s94í88l67e66k 5689421926

Jestli se podaří bodovat v posledním zápase, tak ten trip hrůzy bude dobrý. A hlavně už bude za Lvem, ať si ho užijí další mančafty.