V Hradci se výhra hokejistů slavila dvakrát, dobrých pět minut po sobě

Šimánek podél branky nahrává, Mertl bez přípravy střílí, puk letí do horní části branky a hokejisté Hradce Králové začínají v prodloužení utkání s Kometou Brno slavit vítězství 2:1. Ale asi po půl minutě nadšení opadá a přechází v nervozní očekávání. Potvrzení gólu pak trvá dalších skoro pět minut.

V95í62t44e89k 90Š31k96o40d87a 7336500213486

Trvalo jen par desitek minut než dali gol?

"jen" par desitek minut je v hokeji po zapase pomalu...  Nevadi :)

+6/−1
2.10.2013 11:18

L20u79k26á81š 15C76h82a36l61u49p75a 9453602977618

Pravda, pravda, ale jsem rád že to dopadlo jak dopadlo :) Sláva vítězům, čest Kometě za kvalitního soupeře, který mi zvyšoval tlak v hledišti... I tak jsem ale byl naštvaný za neprofesionalitu brankáře, kdy při gólových šancích ,raději ,,náhodou´´  x-krát vyhodil branku ;-O

J66a58n 84L31a45p89e42š 5835770219

;-D;-D...no,úplně věřím tomu,že čiliak to dělal schválně:D...ale necvíc mě pobavila ta profesionalita,taky by se dalo napsat jak mohl ten obránce našeho útočníka zahákovat,když mohl jet sám na branku,to je úplně nerofesionální;-D