V duelu plném zvratů porazili hokejisté Vítkovic po nájezdech Liberec

Liberec se ujal vedení, domácí hokejisté Vítkovic odpověděli v předehrávce 11. kola extraligy třemi góly. Hosté ovšem kontrovali čtyřmi brankami, jenže soupeř deset vteřin před koncem normální hrací doby porážku odvrátil. Zápas plný zvratů dospěl až do nájezdů, v nichž rozhodl Ondřej Roman a Vítkovice tak vydřely vítězství 6:5.

J13a42n 77K98r82u11p65k47a 4666518915982

super Vitek, videl jsem jen konec a tolik sanci za tak kratkou dobu jsem uz dlouho nevidel - jen tak dal R^R^R^

R69o58s78t62i39s79l21a63v 48S16l17a52v12í49k 8595609562102

No, tak to by hráči obou mužstev museli mít docela blbí, když domluvený výsledek "dopadl" až šťastným gólem 10 sekund před koncem...

J38a34n 31T12o18d85o40r38o59v48i76č 9295441877952

To, že je paranoidní, ještě neznamená, že ho nesledují a nebo je jen normálně bl.ej.;-D

+1/0
9.10.2013 6:55

V76á43c62l83a70v 94K70r61á38l 4203475612754

Dojem z vitezstvi kazi jen ten ober trouba, Pavel Grossmann, ktery udajne komentuje online prenos na idnes. Udajne, protoze jeho komentare se objevuji v intervalu jeden za nekolik minut a tak pote, co Vitkovice vyrovnaly, jeste 3 minuty bezel titulek ze 4:5. A tak to bylo celou minulou sezonu