Zlín uspěl v přestřelce se Spartou. Litvínov vyhrál počtvrté za sebou

Diváci ve Zlíně mohli v pátek večer jít ze stadionu spokojeni. Viděli 11 gólů a navíc vítězství domácích hokejistů nad extraligovým lídrem ze Sparty, která nebodovala po 14 zápasech. Litvínov naopak ve 25. kole svou šňůru prodloužil, ve Vítkovicích uspěl v prodloužení a vyhrál počtvrté v řadě.

J88i69ř60í 44S43e91i80t74k47o 1519884550732

Před Hradcem klobouk dolů!

+1/0
30.11.2013 1:42

L70u76k36á76š 29V75a58c56u60l39í77k 7436144817747

Tak se konečně tatínek dočkal a synáčka do extraligy dotáhnul. Akorát nechápu, co z toho bude mít Sparta. Pytel brambor v bráně?

+5/0
29.11.2013 23:03

J96i78ř66í 26B42r51á41z57d73a 4204862211103

No jo, jednou to přijít muselo :)) Tak gratulace do Zlína, vypadalo to na pěknej hokej :))

J39i20ř16í 77B68r84á72z22d31a 4394292611663

Zlín at si klidně vyhraje, ale u Sparty prohru nečekám :)

0/−1
29.11.2013 22:44

M41a64r57t96i55n 71M39i80k11o95š63k71a 9119690896303

Myslíš zopáknout výhru Zlína a prohru Sparty ?!? Může být, ale Sparta za sebou 2x neprohraje !!

+1/−1
29.11.2013 23:00

M23a12r26t89i19n 57M11i93k80o45š80k74a 9499790566903

Já dávám velký palec nahoru R^ za po zápasový rozhovor ZL-SPA Karlu Pilařovi, řekl to upřímně, pravdivě a na nic se nevymlouval, získal si tímto u mě na věky plusové body !!! R^ ;-)

K63a41r31e48l 72C10h90r14a28s66t81i29n58a 4463904290865

Ševci už to dávno nejsou, už dlouho jsou to berani.

+1/−4
29.11.2013 23:07

V51o75j77t65ě91c56h 71G30r87o10s62s 9809174985246

Pro fanoušky jsou to ale pořád ševci ;-)

T16o53n34d65a 63W76a22w49r40z34a71c83z 5594281838106

Ten Říha je asi na perníku, ne? Třinec byl celý zápas lepší, zlomilo to vyloučení 2 minuty před koncem zápasu.... ale taky naše nemohoucnost, protože šancí jsme měli dost.

+1/−2
29.11.2013 21:42

M37a32r21t66i66n 55M80i57k14o23š21k71a 9699120546383

Nevím Tondo, neviděl jsem ,ale věřím ti...někdy je škoda, že se hokej hraje pouze na počet vstřelených branek :-/

0/0
29.11.2013 23:02

J31o45s23e44f 74V96y26s40k86o74c42i52l 7273120559

nejak mimo ne? prvni tretina jasne pro trinec, druha se litalo na obe, a treti jednoznacne pro nas. Mohlo to byt nakonec lepsi; skoda - naše nemohoucnost, protože šancí jsme měli dost :-)

+1/−1
29.11.2013 23:32

V56l94a15d48i87m52í67r 67K60a71l76i61v50o64d50a 5784376796430

Přesně, jak jsem říkal - zbytečně přeceňovaný Třinec, který staví na ještě přeceňovanějším Růžičkovi, neměl moc velkou šanci, za bod může být ještě rád

0/−1
30.11.2013 2:15

I61v24o 14K49a34r39c16h 1800780917223

Dyť to byl tyjátr, až do konce! Od počátku to směřovalo k plichtě, takže to herci dokázali..................RvRv

+1/−2
30.11.2013 10:45

J12o66s64e75f 64V62y65s84k63o76c62i71l 7973450749

Musim dat velkou pochvalu vedeni Pardubic za angazovani brankare Hudacka. Skvely tah - chyta fantasticky a dodava klid R^ Za vykony tedy hlavne jemu velka pochvala R^R^

+2/−1
29.11.2013 21:31

P74e46t94r 14P72á82l49k41a 6513546790182

normálně nehledám chybu v trenérovi, ale Hynek ven!!!

Minimálně pátej totální kolaps ve třetí třetině, to není žádná náhoda, ale manšaft, kterýmu pravidelně dochází fyzický (Hynku!) a psychický síly a sesype se jak domek z karet.;-€;-O;-€

+1/−1
29.11.2013 21:19

K81a71r87e75l 47V43o46j59t83a 6981737238742

A co JECH?;-) Někdo ten mančaft skládá nakupuje....

0/0
29.11.2013 21:22

P23e57t97r 46P51á77l36k93a 6403156420962

manšaft opakovaně podělal dobře rozjetej zápas debaklem ve třetí třetině. Podle mě jsou prostě špatně fyzicky připravený a to jde za trenérem.

0/0
29.11.2013 21:59

F18r65a56n62t34i23s31e84k 53M83i23k74e11s 8253377600852

Lituji, ale ty Budejce jraji pocertech dobre:-)

+2/−2
29.11.2013 21:37

O90n74d72ř80e39j 58M35i50k94e98š 9766530242509

Bejvávalo jmenovče. Teď jsou to Hradečáci a myslím, že i celkem rádi. Asi zopakuju klišé, ale nic proti Budějkám, ale už je ten tým někde jinde, s několika změnama a hraje se mu daleko líp a volněji

+2/−1
29.11.2013 23:55

D65a55v78i39d 77D88u95f59e85k 5510388309389

Doplatily na to, že si nevšimly, že ten Frantík chytá v opačném gardu...;-)

T32o85m58á71š 88O41p88a30v51s18k29ý 1907275587717

Dneska jak na houpačce. Jinak všichni fandové, co občas zajdou na extraligu, se mohou stále zúčastnit krátkého výzkumu návštěvnosti extraligy na adrese: http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/navstevnost-extraligy-lednih/

Děkuji! ;-)

+1/0
29.11.2013 20:54

K36a77r16e11l 36C86h62r60a71s67t84i29n70a 4973964900955

Tušil jsem, že berani dnes uspějí. Psal jsem o tom i v ranním textu o hokeji. Je zajímavé, že dovedou překvapit se soupeři, kteří jsou na vlně a udělat malou senzaci. Sparta je letos nadupaná, ale takové těžké zápasy beranům dávají křídla a dokážou soupeře přehrát.

+5/−5
29.11.2013 20:39

K85a14r23e50l 89N13o28v17á49k 6475721695857

Kral. To jsou ta kridla. Experiment stal Spartu vyhrany zapas.

P46e74t86r 93T85y48č89k90a 6845372909492

Jeden brankář celou sezónu odchytat nemůže.

+3/0
29.11.2013 22:03

M29a80r44t67i64n 65M72i54k25o12š98k25a 9959310256273

Netuším Karle, proč ti někteří fanoušci dávají mínusy, mohl by to nějaký "mínusař" vysvětlit prosím ? Jinak hokej parádní, moc se mi líbilo , jak se kluci zdravě naštvali po nepřesných výrocích rozhodčích během první třetiny a dali kvalitnímu sparťanskému týmu trošku za "uši" !R^:-);-D

+3/−1
29.11.2013 23:10

J51o62s35e80f 43H30u79t86ě45č46k43a 7928773438126

29.11.2013 13:33 pan Chrastina napsal: "Je sice pravděpodobnější, že Sparta uspěje,....." - a teď tady po zápase tvrdí pravý opak .....