Nejdřív sladký, pak trpký. Takový byl debut sparťanského gólmana Krále

Trpce chutnal extraligový debut brankáři hokejové Sparty Tomáši Královi. Dvacetiletý syn prezidenta Českého svazu ledního hokeje dostal ve Zlíně poprvé šanci místo jedničky Tomáše Pöpperleho. Po první třetině si ještě vychutnával vedení 4:1, jenže po bleskovém obratu ve 26. minutě za stavu 4:5 střídal.

J68i31ř60í 26Ž24á50k 7139834972241

Na tom hokeji jsem byl. Skvělý zápas se šťastným koncem:-) Jen nechápu, kde bere mladý Král to sebevědomí, byl naprosto marný, 13 zásahů, 5 gólů... Nemít před sebou obranu Sparty, střídal by už v první třetině.  V tom zahraničí taky nevěděli co s ním, vystřídal tam 8 týmů. Jsem zvědavý na jeho další kariéru.

Jaký rozdíl proti článku o Jiřím Dopitovi. Ten by taky svého mladého mohl někam protlačit, ale neudělal to a zřejmě jsou v pohodě oba.

+3/0
30.11.2013 18:34

P17e41t67r 76T76y23č72k89a 6765532119292

Myslíš že Sparta se nechává diktovat od Krále komu má dát smlouvu?

0/0
30.11.2013 18:42

J20i79ř14í 61Ž44á13k 7139144652171

Každopádně je to zvláštní. Určitě by se našel zkušenější brankář, který by na čas zalepil díru. Nebo i vlastní junior.

J41a22k28u81b 62K68ř37í69ž86e57k 5501565

Byl to nádherný zápas, kdy divák lituje, že je už konec. A pro fanouška "Ševců" navíc s tříbodovým bonusem!R^

+5/0
30.11.2013 13:10

K64a79r46e10l 79N42o17v39á23k 6155331195767

První a druhé místo po základní části není žádná výhoda, protože následuje dvoutýdenní pauza. Ten 4. brankář se asi zkusit mohl, ale proč ne doma?